28 Ocak 2016 Perşembe

'Certain Women'ın Sundance Film Festivali'ndeki Gösteriminden İlk İzlenimler

Filmden gelen ilk promosyon resmi, Michelle Williams.

'Certain Women'ı Sundance Film Festivali'nde izleme şansı yakalayan eleştirmenlerin Twitter hesaplarında paylaştıkları ilk izlenimler:

@JMOursler: "Certain Women: Kadınların deneyimlerini farklı bölümler halinde anlatıyor. Dingin. Güzel. Derin. Şimdilik Sundance'in en iyisi."

@TheGregoryE: "Certain Women Kelly Reichardt'ın bu zamana kadar olan işlerinin birkaç tık üstünde. Ticari bir iş değil. Güzelce çekilmiş güçlü performanslar barındırıyor. Fakat o kadar da iyi değil."

@jessewente: "Certain Women ile Kelly Reichardt günümüzün en iyi Amerikalı yönetmenleri arasındaki yerini yeniden kazandı."

@gayandbitter: "Certain Women: Sakin ama büyüleyici. Gizli noktalar ve aklınızda yer eden karakterlerle bezeli. Kadınlar kendi yollarını kendi çiziyor. Harika bir iş."

@Brian_Tallerico: "Certain Women: Reichardt için küçük çaplı bir iş olabilir fakat film, oyuncuların performanslarının sahiciliğiyle ilgi uyandırıyor, özellikle de Stewart, Harris ve Dern'ün performansları."

@Rachel_Simon: "Certain Women: Dern, Stewart, Williams ve Lily Gladstone'dan harika performanslar sunuyor, fakat hikayeler birbirlerinden fazla kopuk."


Sundance Film Festivalinden Yeni Portreler - 2


25 Ocak 2016 Pazartesi

Kristen 'Certain Women'ın Bugün Sundance'de Gerçekleşen Gösterimi Sonrası Soruları Cevapladı


Kristen: "Kelly Reichardt'ın evine gittim ve benimle konuşması için onu ikna etmeye çalıştım."

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen Sundance'de Düzenlenen Variety Indie Impact Ödülünün Yemeğine Katıldı (24 Ocak)

Güncelleme: MQ resimler HQ resimler ile değiştirildi.


Kristen, Certain Women'daki rol arkadaşı Lily Gladstone ile birlikte Kelly Reichardt'ın Indie Impact (bağımsız sinemada iz bırakan kişiye verilen) ödülünü takdim etti.

Resimler

HQ

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Sundance Film Festivalinden Yeni Portreler

Güncelleme (26 Ocak): Variety'nin yayınladığı portreler eklendi.


Sundance'den Yeni Kristen Resimleri (24 Ocak)


Gülümsemeye dair şaşırtıcı gerçekler: Hangi gülümseme ne anlama geliyor?

Vücut dili kullanımının en belirgin özelliklerinden olan gülümsemenin farklı çeşitleri, altında farklı anlamlar barındırıyor. Tıpkı hissederek gülümsemenin ve mutlu olmadığımız halde gülümsemenin karşımızdaki kişiler tarafından hissedilebiliyor olması gibi, nasıl güldüğümüzün de karşımızdaki kişiler tarafından algılanış biçimi farklılıklar gösterebiliyor.

Dudakları kapatarak gülümsemek


Dudaklar kapalı şekilde gülümsemek, gülümsemenin en yaygın olarak kullanılan çeşitlerinden biri. Kolay yapılabiliyor olması, gülümsemek istemediğimiz ancak gülümsememiz gereken durumlarda karşı tarafa kibar ve nazik bir tepki vermeyi daha kolay hale getiriyor. Dudaklar kapalı olarak gülümsemek, çoğunlukla samimi algılanmayan bir gülümseme biçimi. Gerçekten hissederek gülümseyen kişilerden dişlerini göstererek gülümsemelerini bekliyoruz. Her ne kadar orta dereceli bir samimiyet belirtisi olarak algılansa da, karşımızdaki kişinin gülümserken dişlerinin beyazlığına güvenmiyor oluşunun ya da dişlerindeki problemleri gizlemek isteyişinin de dudaklarını sıkı şekilde kapatarak gülümsemeyi tercih etmesinin sebebi olduğunu da aklımızın bir köşesinde bulundurmakta fayda var.


'Certain Women' Sundance Film Festivali (Dünya) Galası (24 Ocak)


19 Ocak 2016 Salı

Harper’s Bazaar İspanya'dan Yeni Kristen Resimleri


MQ

imagebam.com imagebam.com 

Kristen'ın Sundance Film Festivali'ne Katılacağı Kesinleşti


Daha önce Kristen'ın yeni filmlerinden 'Certain Women'ın festivalde dünya galasını yapacağını duyurmuştuk. Bugün gelen bilgiye göre 24 Ocak günü Kristen, filmin yönetmeni Kelly Reichardt'a verilecek olan ödülü takdim edecek.


17 Ocak 2016 Pazar

Paris'ten Yeni Fan Resimleri (15-16 Ocak)


Kristen'ın Chanel kampanyasının çekimleri nedeniyle Paris'te olduğu söyleniyor.

15 Ocak

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

16 Ocak

imagebam.com imagebam.com

14 Ocak 2016 Perşembe

'Anesthesia'dan Yeni Promosyon Resimleri

Güncelleme: Yeni bir promosyon resmi eklendi.

MQ


HQ

Büyük boyutu için üzerine tıklayınız.