29 Mart 2016 Salı

'Café Society' 69. Cannes Film Festivali'nin Açılışını Yapacak + Filmden İlk Kare Yayınlandı


Cannes Film Festivali'nin resmi sitesinde yer alan bilgiye göre; 69. Cannes Film Festivali açılışını 11 Mayıs Çarşamba günü Woody Allen'ın yeni filmi 'Cafe Society' ile yapacak. Film, yarışma dışı olarak festivalde yer alacak. Woody Allen'ın daha önce iki filmi (2002 yılında 'Hollywood Ending' ve 2011 yılında 'Midnight in Paris') yine festivalin açılışını gerçekleştirmişti.

Film, New York'ta yaşayan Yahudi bir ailenin hikayesini anlatıyor. Ailenin fertlerinden biri film endüstrisinde çalışmak umuduyla Hollywood'a geliyor, bu sırada aşık oluyor ve kendini çağın topluluğu olarak tanımlayan bir sosyete eşrafının arasında buluyor. Hikaye, 1935-1940 tarihleri arasında geçiyor.

'Café Society', Hollywood'un yükselen iki yıldızı Kristen Stewart ve Jesse Eisenberg'i ve onların yanı sıra
Blake Lively, Parker Posey ve Steve Carell'ı kadrosunda barındırıyor. Stewart daha önce 2012 yılında 'Yolda' ve 2014 yolunda Cesar ödülünü kazandığı Clouds of Sils Maria ile Jesse Eisenberg ise geçtiğimiz yıl Louder than Bombs ile festivale katılmıştı.

69. Cannes Film Festivali, 11-22 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek. Festivalde yer alacak diğer filmler ise 14 Nisan'da düzenlenecek olan bir basın konferansıyla duyurulacak.


HQ Resim

imagebam.com 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder