1 Şubat 2016 Pazartesi

Sundance Film Festivali'nden E! Online Röportajı (Video + Çeviri)Biri hemen çizgi roman dükkanına gitsin ve Kristen Stewart için bir süper kahraman bulsun.

Cesar ödüllü aktrisi bağımsız draması Certain Women'ın Sundance Film Festivali'ndeki galasında yakaladım. Aktrise, 'Alacakaranlık' gibi büyük bütçeli yapımlardan teklif gelip gelmediğini sordum.

"O tarz projeler çok yaygın değiller," diye cevaplıyor Stewart. "İnan bana, ilgi çekici ve rol almaya değer büyük bütçeli mükemmel bir film bulmaktan cidden memnun olurdum."

Bir süper kahramanı canlandırmak gibi mi?

"Olabilir," diyor. "Bir süper kahramanı canlandırmak için can atıyorum - bunu aynen yazın."

Stewart ayrıca ilk yönetmenlik deneyimi için sabırsızlandığını da dile getiriyor.

"Umarım bu projeyi en kısa zamanda hayata geçirebilirim," diyor. "Bunu gerçekten çok istiyorum. Doğru hikayeyi bulmam lazım. Çalışmaya dokuz yaşında başladım. Bu endüstriyi seviyorum, filmlerin gücünü seviyorum. Eminim ki ben de kendi hikayemi bulacağım."

Certain Women, Amerika'daki küçük bir kasabada yaşayan üç kadının (Stewart, Michelle Williams ve Laura Dern) hikayesini anlatıyor.

Bildiğimiz gibi Stewart ilk kez Sundance'de bulunmuyor. Daha önce Camp X-Ray, The Runaways ve Welcome to The Rileys gibi filmlerin galasını da burada yaptı.

"Kesinlikle taraf tutmuyorum. Hem küçük hem de büyük bütçeli filmler yapmaktan çok keyif alıyorum. Önemli olan doğru insanlarla gerçekten umursadığın şeyler için bir araya gelmek, sadece ilgi, para ya da farklı amaçlar peşinde olanlarla değil. Bir hikaye bulmak, onun içine girmek ve tamamıyla bu işe ruhunu vermek adeta bir meditasyon gibi. Sundance bunu gerçekleştirmek için harika bir yer."

Röportajın çevirisi blogumuz adına albert tarafından gerçekleştirilmiştir. İzinsiz veya kaynaksız bir şekilde başka platformlarda paylaşılması yasaktır.

Kaynak YT YT

1 yorum:

  1. Kristen'i buyuk bütçeli filmlerde görmeyeli epey oldu.Kayda değer bir projeye hayir demeyecek demekki.Guzel bir projede ya da tekrar bir seri de izlemek hos olurdu. Bekleyelim bakalim:)

    YanıtlaSil