19 Şubat 2016 Cuma

'İsimsiz Woody Allen Projesi'nin Kuzey Amerika Haklarını Amazon Satın Aldı


The Wrap'ın haberine göre; 'İsimsiz Woody Allen Projesi'nin Kuzey Amerika dağıtım haklarını, dünyaca ünlü internet alışveriş sitesi Amazon.com'un yan kolu Amazon Studios tarafından satın alındı.

Geçtiğimiz yaz Los Angeles ve New York'ta çekilen ve 1930larda geçen bir aşk hikayesini konu alan film, önce sinema salonlarında seyirciyle buluşacak, daha sonra ise Prime Video (Amazon.com'un online film, dizi satın alma ve izleme platformu) üzerinden ise Prime'ın premium üyelerine özel olarak sunulacak.

Woody Allen bu işbirliği için "Her ilişkinin başlangıcı gibi ortada fazlasıyla umut, ortaklaşa sevgi ve samimi bir iyi niyet söz konusu fakat boşanma davaları daha sonra gelecek," diyor şaka yollu.

Amazon Studios'un başkanı ise şunları söylüyor: "Woody Allen dahi bir yönetmen. Hem yeni filminde hem de çekeceği ilk dizi projesinde onunla birlikte çalışacak olmaktan dolayı büyük gurur duyuyoruz."

Haberin çevirisi blogumuz adına Fatma Yalçın tarafından gerçekleştirilmiştir. İzinsiz veya kaynaksız bir şekilde başka platformlarda paylaşılması yasaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder