31 Aralık 2015 Perşembe

Los Angeles'tan Yeni Resimler (29 Aralık)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

'Certain Women' Dünya Prömiyerini Sundance Film Festivali'nde Yapacak!

Güncelleme (31 Aralık): Gala tarihi eklendi.


Certain Women / ABD (Yönetmen: Kelly Reichardt, Senarist: Kelly Reichardt, Maile Meloy'un hikayelerinden uyarlama) — Montana'da küçük bir kasabada yaşayan insanların hayatlarına odaklanan kısa hikayelerden oluşan filmde Kristen, para kazanmak için evinden birkaç saat uzaklıkta bir okulda öğretmenlik yapan Beth adında genç bir avukatı canlandıracak. Beth, öğretmenlik konusunda hissettiği endişelere rağmen bu işi becerebileceğini kendine kanıtlamak ister. İşe başladıktan bir süre sonra ise sınıfını denetleyen Jamie adında bir kadınla yakın arkadaşlık kurar.

Festival 21-31 Ocak 2016 tarihleri arasında Utah'da gerçekleşecek.

Filmin galası ise 24 Ocak Pazar günü olacak.


Kristen 5 Ocak'ta 'Tonight Show with Jimmy Fallon' Programına Konuk Olacak


Kristen, Jimmy Fallon'un sunduğu programa 5 Ocak Salı günü katılacak.

26 Aralık 2015 Cumartesi

Los Angeles'tan Yeni Resimler (24 Aralık)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

MQ

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen, Florida Eleştirmenleri Tarafından "Yılın En İyi Yardımcı Kadın Oyuncusu" Seçildi


En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu

Kristen Stewart, Clouds of Sils Maria

Kristen THR'den Scott Feinberg'ün 'Awards Chatter'ı İçin Röportaj Gerçekleştirdi

Büyük boyutu için üzerine tıklayınız.

Programın kaydı 23 Aralık günü yapıldı (aynı zamanda resmin yayınlandığı gün). Röportajın tamamı ise 28 Aralık Pazar günü itunes'da yayınlanacak. "Awards Chatter" THR'nin haftalık yayınladığı bir podcastlerden oluşuyor. Scott Feinberg ise THR'nin ödül sezonunu takip eden analistlerinden biri. Yarışlarda ön plana çıkan isimlerle röportaj gerçekleştiriyor.

'Personal Shopper'ın Paris Setinden Eski/Yeni Fan Videosu (Ekim 2015)

Set arasında köpeği ile oynarken hayranlarından biri çekmiş :)


22 Aralık 2015 Salı

Kristen 3 Ocak'ta 'Clouds of Sils Maria'nin New York'taki Özel Gösterimlerine Katılacak


IFC Films, Kristen'ın Cesar Ödülü'nün üzerine New York Film Eleştirmenleri Birliği, Boston Film Eleştirmenleri Birliği, Village Voice Eleştirmenleri tarafından ve Indiewire'ın Geleneksel Eleştirmenler oylamasında üst üste "En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu" ünvanına layık görülmesine artık karşı koyamamış olacak ki ödül sezonu için ufak da olsa bir atak yapmaya karar vermiş.

Bu nedenle Kristen, 3 Ocak'ta New York saatiyle akşam 7:00'da gerçekleştirilecek olan 'Clouds of Sils Maria' özel gösteriminin ardından düzenlenecek soru-cevap paneline katılacak. Ardından da yine New York saatiyle akşam 9:45'deki bir başka 'Clouds of Sils Maria' özel gösteriminin açılışını gerçekleştirecek.

Dileriz ki IFC Films'in bu yetersiz çabaları yine de meyvesini verir ve Kristen'ın adını bu yılki ödül sezonunda daha sık duyarız.

Kaynak

16 Aralık 2015 Çarşamba

Kristen 'İsimsiz Woody Allen Projesi' Hakkında Konuşuyor

Kristen Stewart, filmle ilgili çok az bilgiye sahip olsak da 'İsimsiz Woody Allen Projesi' hakkında THR'ye rolünün gereklerinden bahsetti.

"Onun gibi birini daha önce hiç canlandırmadım. Karakterim oldukça neşeli ve kaygısız biri. İnsanlar genellikle benim sessiz sedasız tipleri oynamamı bekliyor," diyor. Stewart'ın yanısıra filmin diğer yıldızları Steve Carell, Jesse Eisenberg ve Blake Lively. Allen'dan ise "Kesinlike olmasını beklediğim gibi" diye bahsediyor.

"Woody ilginç bir adam. Gereğinden fazla kibar biri, çünkü yeri geldiğinde sessiz ve iğneleyici olabiliyor ama aynı zamanda lüzumundan fazla anlayışlı. Onu sözlerle tanımlamak çok zor."

Stewart filmin ayrıntıları hakkında "konuşma izni olmadığını" onaylıyor. Neyse ki, Hollywood'da sürekli aynı karakterleri canlandırıp canlandırmadığı sorulduğunda derinlemesine bir açıklamaya giriyor.

"Hayır, çünkü gerçekten çok küçük bir yaşta bu işe başladım, çocuktum ve o zamanlar hala çocuk olduğumu hissediyordum. Daha sonraları, yani genç olduğum zamanlar, kendime yakın hissettiğim karakterler dikkatimi çekmeye başladı. 'Biliyorum bunu yapabilirim - bu benim,' dedirten karakterler. Beni harekete geçiren bu histi. Canlandırdığım bu yeni karakterde (Allen'ın filmindeki) bile bunu hissediyorum, böyle hissetmezsem onu canlandırmak istemem zaten. İçimde bir yerde onun (karakterinin) olduğunu düşünüyorum," diye konuşuyor Stewart. "Ben karakter oyuncusu değilim. Eğer ölüm saçan bir kötüyü oynayacaksam, insanları neden öldürdüğünü anlamaya çalışırım. Şöyle düşünürüm 'Ne var biliyor musun? Onlar çok korkunç yollardan geçerek yetiştirildiler.' Onları anlamak zorundayım. Canlandırdığım her karakterle hemfikir olmak zorundayım, ki bu bazen sorun olarak görülebilir; bu durum beni sınırlayan bir şey haline gelebilir, ancak ben olaya o şekilde yaklaşmıyorum. Ben sadece bana kendimi en iyi hissettirecek yöntemi bulmaya çalışıyorum."

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kristen Stewart, İsimsiz Woody Allen Projesi hakkında MTV'ye şunları söylüyor:

"Filmde oldukça neşeli, kaygısız birini canlandırıyorum. Ben de yeri geldiğinde keyifli bir insanım, ancak duygularımı saklamayı beceremiyorum. Yani eğer kafama bir şey takılmışsa, sürekli bir şeyi düşünüyorsam oldukça düşünceli görünüyorum. Woody bir keresinde yanıma gelip 'Yüzün sürekli böyle... ebedi bir istirahat içindeymiş gibi mi görünür?' dedi."

"[Woody'nin], insanların benim için sürekli bunu söylediğini bilmediğini biliyorum. Yani onun bu yorumu, tamamen samimi ve dışarıdaki insanların görüşlerinin etkisi olmadan dile getirilen bir şey. Bir nevi 'yüzün istirahat içinde mi...' gibi bir şey söyledi, evet 'istirahat' lafını cidden kullandı. Ben de ona 'Ne manada soruyorsun? Çünkü şu anda cidden düşüncelere dalmış durumdayım ama Jesse'yi önüme koyarsan gülmeye başlarım,' dedim."

İnsanların sürekli yüzü ve bakışları konusunda yorumlarda bulunması hakkında:

"Bu beni rahatsız etmiyor. Bunun saçmalıktan ibaret olduğunu düşünüyorum."

Kaynak: THR | MTV | Resim

Röportajların çevirisi blogumuz adına albert ve Fatma Yalçın tarafından gerçekleştirilmiştir. İzinsiz veya kaynaksız bir şekilde başka platformlarda paylaşılması yasaktır.

Kristen Image Maker Awards Törenine Katılacak


Kristen, 12 Ocak 2016'da Los Angeles'ta düzenlenecek olan ve bu yıl Marie Claire'in ev sahipliğini yaptığı Image Maker Awards törenine katılacak.

Ünlülerin stil, saç ve makyaj - yani imaj - ekiplerinin ödüllendirildiği Image Maker Awards'da bu yıl Kristen'la birlikte çalışan saç tasarımcısı Adir Abergel ve makyöz Jillian Dempsey ödüllendirilecek. Jillian Dempsey'e ödülünü Kristen takdim edecek:

• Jillian Dempsey - En İyi Makyöz 
Ödülü verecek olan: Kristen Stewart

• Adir Abergel - En İyi Saç Tasarımcısı 
Ödülü verecek olan: Jennifer Garner

Kaynak

Kristen, Indiewire'ın Geleneksel Eleştirmenler Oylamasında "Yılın En İyi Yardımcı Kadın Oyuncusu" Seçildi


EN İYİ YARDIMCI KADIN OYUNCU

1. Kristen Stewart, Clouds of Sils MariaUmman'dan Yeni Resimler


barastiprod: "2 aylık hazırlık - 2 günlük bir çekim. Ve bitirdik. Prodüksiyon dehası Sylvie Barthet'e şapka çıkarıyorum. #personalshopper #barastiproductions #olivierassayas #cgcinema #umman"

imagebam.com imagebam.com

13 Aralık 2015 Pazar

'Personal Shopper'ın Çekimleri Sona Erdi

'Personal Shopper'ın yapımcısı Charles Gillibert, dün Twitter hesabından attığı bu tweetle filmin çekimlerinin sona erdiğini duyurdu:
"#PersonalShopper çekimleri bitti!"

'Personal Shopper'ın Umman'daki Çekimlerinden Yeni Fan Resimleri


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com 

Kaynak: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | TeamKristenSite

12 Aralık 2015 Cumartesi

Kristen 'Once and Forever'daki Kostümler Hakkında Konuşuyor


Karl Lagerfeld 'Once and Forever' filmi için Chanel'in eşsiz mirası ile ilgili tasarımları yeniden çizdi. 1900'den 1960'a kadar uzanan bu tasarımları Kristen Stewart ve Geraldine Chapling giydi. "Eski moda parçalar çok şaşırtıcı. Her adımımda eskiyi hissedebiliyordum. Baştan başa öyle görünmek çok büyük bir ayrıcalık ama aslında önemli olan onları hissedebilmek. Onları giymek. Onları elinizde tutmak. Bu çok eşsiz," diyor Kristen.


Toronto Film Festivali Basın Görüşmelerinden Yeni/Eski Kristen Resimleri (12 Eylül)

Kristen ve Josh Horowitz: Mutlu/Üzgün/Şaşkın

Röportaj esnasında yaptıkları eğlenceli videoyu izlemek için: Toronto Film Festivali 'Equals' Basın Görüşmeleri