28 Ekim 2015 Çarşamba

'Personal Shopper' Filminin Setinden Yeni Kristen Resimleri (28 Ekim)

Güncelleme 30 Ekim: Tonlarca HQ resim eklendi.


Ufak spoiler olabilir, uyaralım :)

Paris'ten Yeni Fan Resimleri

Güncelleme 30 Ekim: Yeni resimler eklendi.


Günün Resmi #398

©

"Sevgi var olmadan biz var olabilir miyiz? Bir şeye karşı tutku duymuyorsan – başka bir insana olmak zorunda değil – var olabilir misin? Dürtü, tutku, merak… dünyamızı döndüren şeyler. Bunları hayatından çıkarınca herhangi bir şey öğrenmek isteyecek misin? Sevgi olmadan yaşayabilir miyiz? Hayır." -Kristen, Deadline Röportajı, Eylül 2015

27 Ekim 2015 Salı

Kristen 'Personal Shopper'ın Çekimlerine Başladı! (27 Ekim)Kristen, bugün itibariyle 'Personal Shopper'ın çekimlerine başladı. Kristen'ın bir satış danışmanını canlandırdığı filmin çekimleri yapımcı Charles Gillibert'in verdiği bilgiye göre iki ay sürecek.


Paris'ten Yeni Kristen Resimleri (26 Ekim)


HQ

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com Paris'ten Yeni Kristen Resimleri (26 Ekim)

Büyük boyutu için üzerine tıklayınız.

Kristen 'Personal Shopper' filmi için scootera binmeyi öğreniyor. Yanındaki kişi Fransız pilot* Philippe Monneret. Philippe, Kristen'ın çok hızlı öğrendiğini ve öğrenirken çok eğlendiğini söylüyor.

17 Ekim 2015 Cumartesi

14 Ekim 2015 Çarşamba

'Personal Shopper'ın Çekimleri 27 Ekim'de Paris'te Başlıyor


'Personal Shopper'ın yapımcısı Charles Gillibert, Twitter hesabında filmin çekimlerinin Ekim ayının sonunda Paris'te başlayacağını duyurmuştu. Şimdi hayranların sorusu üzerine çekimin tarihi ve film için Prag'ta hazırlık yaptığını duyurdu:


@charlegillibert: "Çekimlerin hazırlığı için Prag'ta çalışıyorum. 27 Ekim'de Paris'te başlıyoruz!"

Kristen'ın Küçüklüğünden Yeni Bir Resim


Annesi Jules Stewart Instagram hesabında paylaştı.


7 Ekim 2015 Çarşamba

Yeni Kristen Resmi + Clouds of Sils Maria'nın The Criterion Collection Tanıtımı


'Clouds of Sils Maria'nın  çok yakında The Criterion Collection* versiyonu çıkacak. Resim onun tanıtımında yer alıyor.

*Criterion Collection, özellikle sinema tarihindeki önemli filmleri, sayısal işlemlerden geçirerek DVD formatında sinema severlere sunan bir Amerikan şirketidir. (Kaynak: Vikipedi)

'Still Alice'ten Yeni/Eski Promosyon Resimleri


imagebam.com imagebam.com imagebam.com

6 Ekim 2015 Salı

Kristen Stewart ve Nicholas Hoult'un Deadline Röportajı (Eylül 2015)

@
*Röportaj 5 Eylül 2015 tarihinde Venedik Film Festivali'nde gerçekleştirilmiştir.

Equals ekibi, Love Crazy’nin yönetmeni Drake Doremus’un fütürist aşk hihayesininin Yarışma kategorisindeki gösterimi için bugün Limbo’daydı. Ben de bu öğlen, filmin yıldızları Kristen Stewart ve Nicholas Hoult ile filmin bir nevi Romeo ve Juliet’in temasına uygun bilimkurgu uyarlaması olması hakkında konuştum. Film, bu gece Venedik’teki kırmızı hali gösteriminden sonra, Amerika haklarının da satılmasının beklendiği Toronto’ya gidecek. Yapımcı Russell Levine’ın söylediklerine göre televizyon dizisi olma ihtimali de bulunuyor.

Equals, duyguların yasaklandığı ve ilişkilerin men edildiği pürüzsüz ve parlak bir gelecekte geçiyor. Her kim bir parça olsun duygu kırıntısı gösterirse ona tedavisi olmayan S.O.S. yani Swithced-On-Syndrome (Duyguların Yüzeye Çıkması Sendromu) teşhisi konuluyor. Stewart, bu sendroma yakalanan fakat çevresindekilere belli etmeyen Nia’yı canlandırıyor. Hoult’un Silas’ı da bu sendroma yakalandığını anlayınca ikili birbirine aşık oluyor ve kaçmaya karar veriyorlar. Jacki Weaver ve Guy Pearce filmin diğer yıldızları. Eleştirilerin bazıları olumlu bazıları olumsuz olsa da filmin dün geceki ilk basın gösterimi oldukça coşkulu geçmişti. İki başrol oyuncusu da ayakta alkışlandı.

Doremus çıkışını 2011 yılında Sundance’de Love Crazy ile Büyük Jüri Ödülü’nü alarak yaptı ve bunu Breath In izledi. Equals, yönetmenin aşk  üçlemesinin son bölümü olma niteliği taşıyor.

Konusu açısından film "tam zamanında çekildi" diyor Stewart. "Bence bu hayattaki en önemli olgu korku. Yeterli miktarda olması motivasyonunuzu arttırabilecekken diğer insanlara karşı tutumunuzu dikta etmesine izin verirseniz çok çirkin bir şey olabilir. Film iki çocuğun hayvani hislerine kendilerini bırakmalarıyla ilgili ve bunun olmasının engellenmesini izlemek çok acı verici, çünkü genellikle engelleniyorlar. Yani film cesurca şunu söylüyor: 'Buna değer. Farklı olsa bile bunu istiyorsun ve elde etmeye çalışıyorsun çünkü sonunu kim bilebilir ki? Şu hayata yalnızca bir kere geliyoruz.'"

Stewart içtenlikle itiraf ediyor: "Filmin bu kadar basit olması ve duyguları açık seçik ele alması beni germişti. 25 yaşındayım. Bazı olaylar yaşamıştım ve bu filmi çekmenin acı vereceğini biliyordum çünkü bu işi doğru yapmazsam kendimden nefret edecektim." En zor kısmı ise "kendimi hissetmemeye zorlamaktı. Ben duygularını asla gizleyemeyen biriyim. Ruh halim neyse suratım da o’dur."