29 Temmuz 2015 Çarşamba

'Equals'tan Yeni Resimler


MQ

imagebam.com imagebam.com

Nicholas Hoult

imagebam.com

'Just One Of The Guys' Klibinin Kamera Arkasından Yeni/Eski Bir Resim


'Equals' 72. Venedik Uluslararası Film Festivali'nde Yarışacak!

Filmden yeni bir promosyon resmi.

2-12 Eylül tarihlerinde düzenlenecek 72. Venedik Film Festivali’nde 'Equals' Altın Aslan (en iyi filme verilen ödül) için yarışacak filmler arasında yer alıyor. Aynı zamanda film festival kapsamında dünya galasını gerçekleştirecek.

Haber festivalin resmi Twitter hesabından duyuruldu: Kristen ve filmin ekibine bol şans diliyoruz! Umarız güzel haberlerle dönerler.

Kristen Ve Jesse Eisenberg'in MTV After Hours Röportajı


Röportaj Resmi

Büyük boyutu için üzerine tıklayınız.

Kaynak: 1 | 2 | 3

27 Temmuz 2015 Pazartesi

Yeni Bir Kristen ve Jesse Eisenberg ResmiResim American Ultra resmi Facebook sayfasından "Kristen Stewart ve Jesse Eisenberg'in özü sözü bir." notuyla paylaşıldı.

Kristen ve Jesse'nin ellerinde tuttukları kağıtta ise "American Ultra'da isimleri topluyoruz ve sonra da onları haklıyoruz" yazıyor :)

Yeni Resimler: Kristen ve Chloë Sevigny Los Angeles'ta Bir Araya Geldi (26 Temmuz)25 Temmuz 2015 Cumartesi

Günün Resmi #388

 (X)

"Juliette bile bana "Hey, aday olman bile gerçekten güzel bir olay. Aslına bakarsan seni aday göstermeleri bile çılgınca," diyordu. Açıkçası o benden daha çok şaşırdı. Ödül töreninde adımı anons ettiklerinde kulağımın dibinde öyle bir çığlık attı ki ne olduğunu anlamadım bile. Adımın anons edildiğini dahi duymadım. Bir an, "Ne, ne oldu?" dedim ve o da "Kazandın! Kazandın!" dedi. O kadar çok şaşırmıştı ki. Ben de tepkimi onun haline bakarak ayarladım diyebilirim. Kendime kendime "Vay canına, eğer Juliette bile buna bu kadar şaşırıyorsa bu olay gerçekten büyük bir şey olmalı," dedim." -Kristen, Indiewire Röportajı, Nisan 2015

24 Temmuz 2015 Cuma

Yeni/Eski Bir Fan Resmi (Ocak 2009)


'American Ultra'dan Yeni Resimler


Tanıtım Resmi

imagebam.com 

Filmden Resimler

imagebam.com imagebam.com

Indiewire Röportajı (Nisan 2015)

Hem 'Yolda' hem de 'Clouds of Sils Maria'yla Cannes'a gittin ve sonuncusuyla César ödülünü kazandın. Neler hissediyorsun? Beklediğin bir şey olmasa gerek bu?

Kristen Stewart: Evet. O Fransızcıklar [gülüyor] kendilerinden olmayanları ödüllendirmekten hoşlanmıyorlar. Bu yüzden cidden şok oldum. Juliette bile bana "Hey, aday olman bile gerçekten güzel bir olay. Aslına bakarsan seni aday göstermeleri bile çılgınca," diyordu. Açıkçası o benden daha çok şaşırdı. Ödül töreninde adımı anons ettiklerinde kulağımın dibinde öyle bir çığlık attı ki ne olduğunu anlamadım bile. Adımın anons edildiğini dahi duymadım. Bir an, "Ne, ne oldu?" dedim ve o da "Kazandın! Kazandın!" dedi. O kadar çok şaşırmıştı ki. Ben de tepkimi onun haline bakarak ayarladım diyebilirim. Kendime kendime "Vay canına, eğer Juliette bile buna bu kadar şaşırıyorsa bu olay gerçekten büyük bir şey olmalı," dedim.

Ödülü hak ettin. Bu tam da benim sevdiğim tarzda bir film. Ancak önceki film tercihlerine de saygı duyuyorum. Senin belli bir çalışma yöntemin var, bir şeylerin arayışında gibisin ve aradığın şey rahatlık değil sanki.

Kristen: Aradığım şeyi bulmak biraz zor bir iş. Ara bir yol bulabiliyorsunuz bazen... Kendilerine ait, ilginç hikayeleriyle öne çıkan karakterleri bulup oynayacak kadar şanslıydım. Çok fazla okuyorum, çok yüzeysel olan ve daha önce aynılarını defalarca gördüğümüz çok fazla senaryo elime geçti fakat son zamanlarda gerçekten inanılmaz derecede yetenekli olan insanlar, beni arayıp, beraber film yapmak istediklerini söylediler. İşte önemli olan bu tarz hikayeler bulabilmek ve kendimi bu fırsatları yakaladığım için şanslı hissediyorum.

Yani başka bir deyişle elinde büyük bir senaryo yığını var; sen bunların hepsini zor da olsa okuyorsun, pek çoğu çöplükten ibaret fakat rol aldığın projeler sana bir şekilde bunların arasından sıyrılmış en parlak işler gibi geldi. Sana gönderilen senaryolarda genellikle sorun ne?

Kristen: Genel olarak modası geçmiş, sıkıcı ve kitleler tarafından fazlaca izlenen filmlerdeki kadınlar nasıl aktarıldıysa aynı şekilde, o fikirlere sadık kalan hikayeler. Pek çok bağımsız filmde rol aldım, son zamanlarda yaptığım küçük işler bile kadınları anlatan ilginç hikayelerden oluşuyor.

Takdire şayan bazı projelerde rol alacaksın. Sanki üzerine bir olgunluk çökmüş gibi hissediyorum. 'Alacakaranlık' serisinin ve bu projenin sana sağladığı özgürlüğün kıymetini biliyorsun; sektördeki deyişle "sus payı" [röportajı yapan kişi 'Alacakaranlık'a gönder yapıyor] ve böylece de "Ben bir Kelly Reichardt filming rol alacağım," diyebiliyorsun. Geçen yıl içinde çalıştığın tüm yönetmenlerden neler öğrendiğine dair bir şeyler söyleyebilir misin?

Kristen: Çok genç yaşta büyük bir şans yakaladım. İnandığım şeyleri paylaşan kişilerle birlikte çalışma fırsatım oldu. Beni dürtükleyip 'İşte bu yüzden film yapmalısın' dedirten her projede yer aldım. Bana bunu dedirten her zaman için bir yönetmen olmuştur; yaptığı her projeye kendi onurunu katan biri. Böyle bir şeye saygısızlık edemez veya görmezden gelemezsiniz. Bu yüzden de söz konusu projeye siz de her şeyinizi katmalısınız.


19 Temmuz 2015 Pazar

'İsimsiz Woody Allen Projesi'ne Dair Yeni BilgilerGeçtiğimiz günlerde yeni filmi 'Irrational Man' için Los Angeles'ta bir basın konferansına katılan Woody Allen, önümüzdeki ay çekimleri başlayacak olan ve Kristen'ın da kadrosunda yer aldığı isimsiz film projesi hakkında bazı bilgiler verdi.

Woody Allen, Kristen'ın film projesinde yer alacağını doğruladı ancak ekibe yeni isimler katılabileceğini ve çekimlerin 17 Ağustos'ta başlayacağını duyurdu. Filmde Kristen'ın yanı sıra Blake Lively, Jesse Eisenberg, Bruce Willis, Parker Posey ve Gregg Binkley de rol alacak.

Allen, ayrıca hikayenin 1930larda geçtiğini ve organize suça karışan birkaç aileyi konu ettiğini dile getirdi.

Kaynak | Kaynak

'Tutulma' Setinden Yeni/Eski Bir Resim'American Ultra'dan Yeni Bir TV Reklamı


15 Temmuz 2015 Çarşamba

'American Ultra'nın Los Angeles Galası 18 Ağustos'ta Gerçekleşecek


Marie Claire'in sitesinde yer alan bilgiye göre; 'American Ultra'nın Los Angeles galası 18 Ağustos Salı günü düzenlenecek. Dergi aynı zamanda galaya katılmak için bir yarışma da düzenliyor ancak yarışmaya sadece ABD vatandaşları katılabiliyor.

via TeamKristenSite