28 Haziran 2015 Pazar

Lucky Dergisi Röportajı (Nisan 2014)

by sebastiasnstan
Aktris, klasik ünlü tavsiyeleriyle başlıyor, "Su? Nemlendirici?" Duraksıyor. "Aslında gidip çantamı getirebilir ve içinde neler varmış size söyleyebilirim!" Çantasındaki her şeyi ortaya döktüğümüzde bu sayfaya sığamayacak kadar çok güzellik tavsiyesi alıyoruz. "Hayat farklı aşamalardan oluşmaktadır, bir şeyleri bir araya getirmek her zaman çok heyecan vericidir," diyor. "Modaya da bu şekilde yaklaşıyoruz, güzellik ise başka bir aşama."

İdollerini harmanla

Kristen Stewart: "Karanlık ve garip şeyleri seviyorum. Patti Smith’i çok seviyorum mesela. Ama ona biraz da Brigitte Bardot kattık mı tamamdır."

Her zaman yanında iyi bir kapatıcı olsun

"Kevyn Aucoin küçücük tüplerde kapatıcılar üretiyor ve cidden çok iyi bir ürün. Çok fazla sürmenize gerek yok ama buna rağmen büyük fark yaratıyor."

Geçici dövmeler aslında harika bir fikir

"Yeni filmim Clouds of Sils Maria’daki karakterimin dövmeleri var. Bayanlar, bilin diye söylüyorum, eğer görünüşünüzü değiştirmek isterseniz; bu uygun fiyatlı şeyler çok ilgi çekici!"

Mükemmel parfümünüzü bulun

"Parfüm, dış görünüşünüzü tamamlayan, sizi daha çekici kılan bir aşama. Rosabotanica için Nicolas’ın [Nicolas Ghesquire, Balenciaga'nın eski baş tasarımcısı] evine gittiğimiz zamanı hiç unutamıyorum. O çizim yaparken karşısında oturmak... bu ufak iş cidden bana zevk verdi! [Nicolas'ın] takımının bir parçası olmak gerçekten inanılmazdı. Parfüm kişisel bir olaydır, sizin için en uygununu deneyerek bulmanız gerekir - ancak bu parfüm [Rosabotanica] cidden harika."

İyi bir cilt en güzeli

"Proactiv! Harika bir şey!"

Sağlıklı beslenin

"Bu konuda berbatım, burger bağımlısıyım! Bu tam da #LAdekilerinSöylediğiSaçmaŞeyler grubuna giriyor ama aman Tanrım, karalahanaya bayılıyorum. Meyve suyunu seviyorum – karalahana, marul, maydanoz, keten tohumu ve elma karışımı."

Fön çekmeyin

"Saçımı hiç düzeltmiyorum, doğal havasını seviyorum. Saçımın hacimli olması için şu sıralar Bumble & Bumble Surf Spray kullanıyorum ve bir de fazlaca kuru şampuan. Çok fazla saçım var, ama sorun değil - kuru şampuan ciddi bir hacim veriyor."

Kaynak
Röportajın çevirisi blogumuz adına Saliha tarafından gerçekleştirilmiştir. İzinsiz veya kaynaksız bir şekilde başka platformlarda paylaşılması yasaktır.

27 Haziran 2015 Cumartesi

Günün Resmi #386

©

"Yaptığım her şeyi kendim için yapıyorum, her şeyi. Büyük bütçeli filmler, bağımsız filmler, Chanel reklamları - fark etmez. Başarılı bir film yaptıktan sonra her şeyi yapabilirmişim gibi geliyor." -Kristen, Interview Almanya & Rusya Röportajı, Ağustos 2014

Kristen Elle İngiltere'nin Sonbahar Sayılarından Birine Kapak Olacak


ELLE İngiltere'nin haberi:
Hepinize çok heyecan verici haberlerimiz var - Kristen Stewart ELLE'in Sonbahar/Kış 2015 sayılarından birine kapak olacak ve röportajını da tabii ki muhteşem Juliette Lewis gerçekleştirdi. 
Daha önce ELLE'e iki kez kapak olan Kristen hiç şüphesiz favorimiz. Hollywood'un en çok kazanan aktrisi ve aynı zamanda cool havasıyla Chanel'in yüzü olan Kristen kaçınılmaz bir ELLE kapak kızı. 
İşte tam da bu yüzden röportajı en az kendisi kadar harika olan arkadaşımız Juliette Lewis'in yapmasını istedik. 
İkili Hollywood'da kadın olmaktan müziğe, Kristen ve James Dean arasında bir kavga çıkarsasa kimin kazanacağından köpeklere olan ortak sevgilerine kadar pek çok konu üzerine konuştular.

24 Haziran 2015 Çarşamba

Elle Amerika Dergisi Röportajı (Eylül 2014)

Bella'nın sürekli gülümseyen bir karakter olmaması hakkında:

"[Bella] Kitapta gülümsemiyordu. Sanırım stüdyo yöneticileri de bu konuda biraz endişeliydi. Çünkü özellikle büyük filmlere baktığınızda kızlar genellikle belli bir şekilde sürekli gülümsüyorlar ve sevimliler. Fakat onlara, hayır, hayır, üzgünüm ama bu endişe etmeniz gereken bir şey değil, olmamalı, dedim."

İnsanlara bakamaması hakkında:

"Yani, genel olarak insanlara bakamıyorsun?"

Kristen: "Bu durum bende takıntılı bir hal almaya başladı. Sürekli, insanlara bakamıyorum ama, diyorum. Cidden, normalde şu kızlara [hangi kızlardan bahsettiğini başıyla gösteriyor] dik dik bakıyor olurdum, ama onlara gözüm bile kaymadı."

Yabancılarla göz teması kurmaması hakkında:

"Yabancılarla göz teması riskine girmiyorsun, değil mi?

Kristen: "Doğru. Çünkü o zaman sana ulaşmalarına izin vermiş oluyorsun. Ama aynı zamanda, 'Ne yani kimsenin bana ulaşmasına izin vermek istemiyor muyum?' diye soruyor insan kendine. Ve dürüst olmam gerekirse insanlarla inanılmaz derecede samimi bir ilişkim var. Eğer biri gerçekten cool ve kibarsa ve sadece benimle konuşmak istiyorsa o zaman onunla takılır ve bütün gün sohbet edebilirim."

Çocuk yaşta oyuncu olmaya karar vermesi hakkında:

"Ailemle birlikte işe gitmek ve bir şeyler yapmak istiyordum. Ve bir çocuk olarak yapabileceğiniz tek şey aktör olmak. Sette çocuklar görmüş ve 'Bu da ne böyle? Neden onların burada olmalarına izinleri var?' demiştim."


23 Haziran 2015 Salı

Yeni Bir Kristen Resmi (23 Haziran)


Oyuncu Juliette Lewis, Kristen'la bu resmini Instagram hesabında paylaşarak şunları yazdı:

juliettelewis: "@ELLEUK için #KristenStewart'la röportaj yaparken çok eğlendim! Köpeğim Teddy kendisine (münasebetsiz bir şekilde) "derin ilgisini" göstermeye çalıştı ve ben de ona söz konusu Teddy olduğunda bunun ciddi bir iltifat olduğunu söyledim! HAHA. Ancak her ikimiz de [Kristen'ın] açık sözlülüğüne ve doğal havalı tavrına aşık olduk. ⚡👯🎉❤"

Yakında ELLE İngiltere dergisinde yeni bir Kristen röportajı ve yepyeni resimler görmeye hazır olun! :)

Yeni Fan Resmi (22 Haziran)

Resmin orijinal boyutu için üzerine tıklayınız.

Kaynak | FBS

Kristen ve Juliette Binoche'un Interview Almanya & Rusya Röportajı (Ağustos 2014)

"İngiliz Hasta" filmindeki rolüyle ünlü asil Fransız aktris ile "Alacakaranlık" filmindeki rolüyle ünlü Amerika'nın altın kızını bir araya gelmesi imkansız gibi görünse de Olivier Assayas bunu başardı. Ve ortaya öyle harika bir şey çıktı ki Cannes'daki eleştirilerle birlikte zevkten dört köşe oldular. Fazlasıyla öfkeli bir kadın, Binoche ve uçarı bir kız, Stewart, hem filmde hem de gerçek hayatta birbirlerini buldular. Henüz birbirlerine 'en iyi arkadaşım' diyecek kadar yakın olmasalar da karşılıklı fikirlerini sorup sıkılmadan komik şakalar yapacak kadar yakınlar. Röportaj sırasında yanlarındakine rağmen.

Juliette: Vay canına, saçın bayağı kısa!

Kristen: Binoche tarzı bu. Sana benzemeye çalışıyorum.

Juliette: Yakışmış.

Kristen: Şimdi seninle röportaj mı yapacağım? Yoksa birbirimizle mi röportaj yapacağız? Baksana, hala Sils Maria setindeymiş gibi davransak nasıl olur?

Juliette: Zümrüt yeşili çayırlarda geziniyoruz, güneş parlıyor, üstümüzde kabarık bulutlar, Nietzsche okuyoruz...

Kristen: ...Ve kayboluyoruz!

Juliette: Hayır, öyle değil!

Kristen: Hayır, filmi çekerken bahsettiğin yerlerde değildik zaten.

Juliette: Evet ama öyleymişiz gibi davranıyordum. İkimiz de harika oyuncular olduğumuz için (gülüyorlar).

Kristen: Tıpkı bir dağ geyiği gibi kafamın üstünden atlıyordun, ben de arkadan ayak sürüyüp mızmızlanıyordum. Harikaydı.

Juliette: Keşke o kadar sigara ve alkol kullanmasaydık.

Kristen: Evet, durmadan sigara içip alkol alıyordun.

Juliette: Fikir benim değildi ki ama! Tamamen yönetmenin hatasıydı. Olivier sürekli bir ya da iki fırt çek, hadi bir bardak iç lütfeeeen deyip duruyordu. Orta yaşlı her kadının bunları yaptığını düşünüyordu herhalde. Ama ben yapmam!

Kristen: Yine de baca gibi sigara tüttürüp durmadan içki içiyordun (gülüyor).

Juliette: Rolümün bir parçasıydı. Sigara ve alkol çok eskilerden kalma iki klişe şey. Yetenekli insanların şeylerini geliştiriyor...

Kristen: ...zayıflıklarını ve zaaflarını. O yüzden bir oyuncu ilerlemek için onlara ihtiyaç duyar.

22 Haziran 2015 Pazartesi

Yönetmen Nima Nourizadeh 'American Ultra' ve Kristen Hakkında Konuştu

Nima Nourizadeh, Mike karakteri hakkında konuşuyor: "Dışarıdan bakıldığında insanlara oldukça bayağı gelecek bir hayatı var fakat kendisi bu halinden aşırı derecede memnun. Çok fazla sorumluluğu yok, Phoebe adında bir kızla çıkıyor o kadar."

Jesse Eisenberg'in filmdeki görünüşü hakkında: (Nima Nourizadeh Jesse'nin filmde taktığı peruğun role bürünmesi konusunda önemli olduğunu belirtiyor) "Jesse'ye bakıyorsunuz; uzun bir saçı var ve keş, lakayıt bir adam görüyorsunuz. Peruğu kafasına geçirir geçirmez daha yavaş, sakin, sessiz sedasız bir insan havasına bürünüyor."

"Filmdeki tek amacı, yani daha doğrusu filmin başındaki tek amacı Phoebe'ye evlenme teklif etmek. Ona aşık, bu da onun hayatı ee bu yüzden de kıza evlenme teklif etmek istiyor."

Kristen'ın filmdeki görünüşü hakkında: (Nourizadeh Kristen'ın da filmdeki saçının karakteri açısından oldukça mühim olduğunu söylüyor) "Saçını turuncumsu bir kırmızıya boyadık ve cidden onu çok farklı gösterdi. Hafif dağınık bir havası var ama bence yine de inanılmaz muazzam görünüyor. Filmi izlediğiniz zaman Kristen'ın canlandırmasını beklemediğiniz bir karakterle karşılaşacaksınız. Bence oldukça komik bir karakter. Filmi izlediğinizde 'Ahh işte bu iyiydi. Onu [Kristen'ı] daha önce hiç böyle görmemiştim!' dediğiniz anlar oluyor."

Nourizadeh, filmin hikayesine dair de bilgi veriyor. Jesse'nin karakteri Mike, Phoebe'ye evlenme teklif etmeye hazırlanıyor fakat yaşadıkları kasabadan çıkmayı denediğinde ağır panik ataklar geçiriyor. Bir süre sonra Mike'ın bir tür uyurgezer ajan olduğunu ve hükümetin onu yok etmeye çalıştığını anlıyoruz. Ah-ha. Birbirine aşık bu iki keş, Nourizadeh onları "etraflarında olan bitenin çok da farkında değiller" diye niteliyor, onları yok etmeye çalışan güçleri nasıl al aşağı edecekler?

Yönetmen, 'American Ultra'nın bir türler çatışması olduğunu söylüyor. Aksiyon, macera, komedi ve aşk bir arada. (Evet, Kristen ve Jesse'yi birilerini döverken izlemeye hazır olun.)

Nourizadeh filmin hikayesi hakkında konuşuyor: "Sevimli bir aşk hikayesiyle başlıyoruz. İnsanları böyle bir şey söyleyerek kaçırmak istemem ama bu filmin en eşsiz yanı şu ki; bu çılgın bir aksiyon-komedi filmi fakat tam kalbinde romantizm var, temelinde tek amacı Phoebe'ye evlenme teklif etmek isteyen bir adamın olduğu bir aşk hikayesi. Cidden hikayeye baktığınızda aksiyonun bu romantizmi yumuşatan bir faktör olduğunu görüyorsunuz. Tıpkı bir şeye ulaşmak için üstesinden gelmeye çalıştığınız zorluklar gibi."

"Aslında kim olduğunu anladığı anda [Mike'ın] dünyası yerle bir oluyor. Filmin büyük bir kısmında neler olup bittiğini anlamıyor, neden bu insanların onu öldürmeye çalıştığını bilmiyor fakat bir süre sonra olayı çözüyor. Bu tuhaf bir şekilde eğlenceli, iyi çekilmiş, eşsiz bir film; bir dakika önce gülerken bir sonraki dakika gördüğünüz bir aksiyon sahnesiyle dehşete düşeceksiniz. Şiddet içerikli, oldukça gerçekçi sahneler barındıran, komik hatta yer yer absürd olabilen bir film, açıkçası içinde o kadar çok şey barındırıyor ki filmi tanımlamak benim için oldukça zor."

Kaynak | Çeviri: cenup
Röportajın çevirisi blogumuza aittir. Başka platformlarda izinsiz veya kaynaksız paylaşılması yasaktır.

17 Haziran 2015 Çarşamba

Yönetmen Drake Doremus 'Equals'dan Yeni Bir Kare Paylaştı


@drakedoremus: "Bu hafta Equals'ın müziği üzerinde çalışıyoruz!"

Kristen Women in Film Crystal & Lucy Awards Törenine Katıldı (16 Haziran)

Güncelleme (19 Haziran): Yeni resimler ve HD video eklendi.


Kristen ve 'Alacakaranlık'ın yazarı Stephenie Meyer törende 'The Storytellers: New Voices of the Twilight Saga' kısa film yarışmasının finalistlerini takdim etti.

Yeni Bir Kristen Resmi (14 Haziran)

Resmin orijinal boyutu için üzerine tıklayınız.

Kristen, annesi Jules Stewart'ın Wolf Connection isimli dernek kapsamında düzenlediği yardım gecesine katıldı.

14 Haziran 2015 Pazar

Los Angeles'tan Yeni Fan Resimleri (13 Haziran)


imagebam.com imagebam.com

'American Ultra' Lionsgate'in Comic-Con 2015 Listesinde


Lionsgate bölümünde katılacak filmlerden bazıları: “The Hunger Games” Mockingjay – Part 2” (20 Kasım, 2015), “The Last Witch Hunter” (23 Ekim, 2015), “Shaun the Sheep” (7 Ağustos, 2015), “American Ultra” (21 Ağustos, 2015), and “Sicario” (Limited – 19 Eylül, 2015).

Comic-Con, bu yıl 9-12 Temmuz günleri arasında San Diego'da gerçekleşecek. Şimdilik kimlerin katılacağı belli değil, bilgiler geldikçe güncelleyeceğiz.

César Ödülleri Töreninden Yeni/Eski Bir Portre


imagebam.com

9 Haziran 2015 Salı

Kristen 2015 Teen Choice Awards Adayları Arasında


Ödüller 16 Ağustos'ta sahiplerini bulacak.

En İyi Aktris: Drama

Blake Lively - Age of Adaline
Britt Robertson - The Longest Ride
Felicity Jones - True Story/The Theory of Everything
Reese Witherspoon - Wild
Kristen Stewart - Still Alice
Chloe Grace Moretz - If I Stay

*2015 Teen Choice Awards oylaması başladı ama malesef sadece Amerika'nın 50 eyaleti oylamaya katılabiliyor.

3 Haziran 2015 Çarşamba

Yeni Kristen Resmi (3 Haziran)


jilliandempsey: "Koyu renk dudaklar + kurutma kağıdı #cansızmankensuratı"

'American Ultra'nın Türkiye Distribütörü ve Vizyon Tarihi Belli Oldu!Box Office Türkiye'de yer alan bilgilere göre American Ultra'nın Türkiye dağıtımını Moments Ent. gerçekleştirecek. Filmin vizyon tarihi ise 28 Ağustos!