2 Aralık 2015 Çarşamba

Chanel Defilesinden Kristen'ın WWD ve InStyle Röportajları

WWD - Kristen Stewart, Karl Lagerfeld'in her zaman "insanların duygularına ayna tutmakta çok iyi" olduğunu söylüyor.

Aktris, aynı zananda geçtiğimiz günlerde Fransa'nın başkentinde 'Personal Shopper'ın çekimlerini de gerçekleştirdi. "Paris'teki sinema kültürünün eşine başka hiçbir yerde rastlanmıyor," diyor.

-------------------------------------------------------------------------------------

InStyle - Defilenin sonunda sahne tamamen değişti, mağazanın kapıları açıldı ve içeriye sınırsız sayıda pasta, peynir, istiridye ve tatlı taşıyan garsonlar girdi. Kristen Stewart'ı da bir pizzacının önünde, genç Coco Chanel'i canlandırdığı Chanel'in yeni kısa filmindeki performansına dair soruları cevaplarken buluyoruz. Aktris, rol için hazırlanmaya hiç fırsatı olmadığını ve - çekimler sırasında dahi senaryoda değişiklikler yapan - Lagerfeld'in içgüdülerine kulak verdiğini belirtiyor.

"Risk alan ve plan yapmadan, kat ettiği yolda kıymetli notlar saklayıp onları daha sonradan ortaya çıkararak kendini dahi şaşırtan birinin peşinden gitmek hoşuma gidiyor. [Karl'ı] takip ederken kendimi tehlikeli bir konumdaymış gibi hissetmedim. Bir iş yaparken nasıl hissetmek istiyorsam öyleydim; hep uçurumun bir adım gerisinde duruyormuş gibi."

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder