5 Ağustos 2015 Çarşamba

Yeni Woody Allen Filmi Kadrosunun Kesinleşen Bombaları: Kristen Stewart, Bruce Willis ve Jesse EisenbergHenüz ismi açıklanmayan yeni Woody Allen filminin oyuncu kadrosu dün açıklandı. Geçtiğimiz mart ayında filmde yer alacağı söylentileri dolaşan üç oyuncunun, filmde başrollerde karşımıza çıkacağı da kesinleşti: Kristen Stewart, Bruce Willis ve Jesse Eisenberg.

Yakında vizyona girecek American Ultra filminde de başrolleri paylaşan Kristen Stewart ve Jesse Eisenberg, söz konusu filmle birlikte üçüncü kez birlikte kamera karşısına geçecek. İkili ilk olarak 2009 yılında Adventureland filminde beraber rol almıştı.

Woody Allen’ın dün açıkladığı oyuncu kadrosunda Stewart, Willis ve Eisenberg’le birlikte Blake Lively, Parker Posey, Jeannie Berlin, Corey Stoll, Ken Stott, Anna Camp, Stephen Kunken, Sari Lennick ve Paul Schneider yer alıyor. Daha ismi ve konusu açıklanmayan filmin çekimleri bu ay başlayacak. Woody Allen’ın önümüzdeki yıl yayınlanacak altı bölümlük televizyon dizisiyle birlikte heyecanla beklediğimiz yeni filmine dair detaylar önümüzdeki günlerde açıklanacak. 

BantMag

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder