14 Ağustos 2015 Cuma

Kristen USA Today'e César Ödülü Hakkında Konuştu (Ağustos 2015)

@
Kristen, USA Today'e kariyeri ve César Ödülü hakkında konuştu:

"İnsanların size 'Hey, iyi iş çıkardın,' demeleri tabii ki güzel bir şey fakat ben seçtiğim rota konusunda her zaman kendimden emindim. Kadınlar için sektörde çok az rol olduğu fikri konusunda konuşmak benim için biraz zor, çünkü evet bu kanı doğru olsa da ben bir nevi bu durumdan yırtıyorum çünkü şu anda resmen Olimpiyat yüzme havuzu gibi büyük bir senaryo havuzunda yüzüyor gibiyim ve bu konuda kendimi inanılmaz şanslı hissediyorum. Yani Cesar ödülü bir nevi sırtımın sıvazlanması gibi bir şeydi benim için. Ciddiyim, sadece hep beraber 'İşte buuuu!' demek çok güzel bir histi."

César Ödülleri töreninin tamamının Fransızca olması sebebiyle Kristen olan bitenden pek de haberdar olmadığını söylüyor:

"Sana karşı dürüst olacağım, orada öylece Juliette'in [Binoche, Sils Maria'daki rol arkadaşı] yanında şaşkınlık içinde oturuyordum ve Juliette bana 'Bu ödül için aday gösterilmen bile çılgınca bir şey! Hayatta, hayatta kazanamazsın! Bu ödülü asla sana vermezler!' diyordu. Nitekim tören sırasında rahatça oturmuş sohbet ediyorduk ve 'Ah bu bizim kategori mi?' falan dedik. Sonra bir anda bizim oturduğumuz sıradaki herkes ayağa kalktı. Harika bir andı."

Kaynak | Çeviri: @cenup
Röportajın çevirisi blogumuza aittir. Başka platformlarda izinsiz veya kaynaksız paylaşılması yasaktır.

3 yorum:

  1. Kristen, Fransızların bu konu hakkındaki düşüncelerinden bir röportajında bahsetmişti evet. Juliette'te bayağı bir heves kırmış ama :D Kristen 'in o şaşkın ifadesi şimdi daha bir anlam kazandı :) Teşekkürler.

    YanıtlaSil