22 Ağustos 2015 Cumartesi

Kristen Chanel'in Yeni Filminde Rol Alacak

WWD'nin haberine göre; Chanel'in baş tasarımcısı Karl Lagerfeld, markanın 1 Aralık'ta Roma'da düzenlenecek olan Métiers d’Arts defilesinde Kristen'ın rol aldığı yeni bir filmi yayınlamaya hazırlanıyor.

Çekimlerini geçtiğimiz ay Luc Besson'ın Paris'teki film stüdyosunda iki günde gerçekleştiren Karl Lagerfeld, filmde, Chanel'in yaratıcısı Gabrielle Chanel'in [Coco Chanel] henüz kimsenin çekmeye cesaret gösteremediği biyograsifinin çekimlerinin kamera arkasına bir bakış atacak.

Kristen, Lagerfeld'in yöneteceği filmde Coco Chanel'in biyografisinde Coco Chanel'i canlandıran genç bir aktrisi oynayacak. Ayrıca daha önce Lagerfeld'in çekmiş olduğu filmlerde Coco Chanel'in orta yaşlı halini canlandıran Geraldine Chaplin de filmde rol alacak.

Lagerfeld, Kristen'ın rolün tadını çıkardığını ve layığıyla canlandırdığını söylüyor: "Karakteri fazlasıyla acımasız biri olarak canlandırdı. Onu sadece test çekimlerinde, sürekli bir şeyler konusunda şikayet ederken görüyorsunuz. Hem yönetmene hem de yapımcıya karşı oldukça acımasız davranıyor."

Filmin büyük bir kısmı, hikayede anlatılan filmin yapımcısının ofisinde ve bir koridorda geçiyor. Lagerfeld hem hikayeyi hem de diyalogları yazdı, ayrıca kast ve kostümler de onun elinden geçti. Aynı zamanda Harper's Bazaar'ın editörü Laura Brown'ı da filmde Amerikalı bir muhabiri canlandırmaya ikna etmiş. "Herkes Chanel hakkında bir sürü film yapıyor, ben neden yapmayayım?" diyor omuz silkerek.

Çeviri: @cenup
Haberin çevirisi blogumuza aittir. Başka platformlarda izinsiz veya kaynaksız paylaşılması yasaktır.

2 yorum:

  1. Bu cok güzel bir haber ve buyuk bir olay gercekten. Kristen, Chanel gibi köklü bir markanın yuzu olarak aslında karıyerinde de ayrı bir durus kazanıyor ve benim naçızane fikrim olarak markaya yakışıyor.Şimdiden çok merak ettim. Bir iki fotoğraf gelse de göz atabilsek keşke :) Teşekkürler.

    YanıtlaSil
  2. Sadece WOW diyorum. Gormek icinde sabirsizlaniyorum.

    YanıtlaSil