12 Ağustos 2015 Çarşamba

Harper's Bazaar İngiltere Röportajı (Haziran 2015)

Sektördeki en iyi saç ve makyaj uzmanlarıyla çalıştıktan sonra Kristen Stewart güzellik hakkında bir iki şey biliyor. Harper's Bazaar'ın Haziran sayısının kapağında yer almasının yanı sıra kendisiyle en sevdiği bakım ürünleri, sağlıklı ve formda kalma formülünü ve hayatında hiç estetik ameliyat olup olmayacağı konusunda hızlı bir röportaj yaptık. İşte cevapları...

Parfüm hakkında:

"Hala Balenciaga'nın Florabotanica'sını kullanıyorum [Stewart her iki Balenciaga parfümünün de yüzü] ve Chanel'in Coco Mademoiselle'ini gerçekten çok seviyorum. İkisi birbirinden çok farklı, Florabotanica'nın daha erkeksi bir kokusu var."

Makyaj konusunda:

"Siyah göz kalemim her zaman olmak zorunda, onsuz kendimi tuhaf hissediyorum. Ama ben ya çok seksi olmayı ya da inanılmaz derecede cinsiyetsiz görünmeyi seviyorum. Kendi kendime makyaj yapmakta pek iyi değilimdir. Annem bu konuda bana hiçbir şey öğretmedi, kendisi de hiç makyaj yapmaz. Makyaj sanatçıları ve kuaförler ile harika bir ilişkim var, çoğu en yakın arkadaşım sayılır. Onlarla birlikte takılma konusunda biraz utangacım sanırım, bana sürekli 'ne kullanıyorsun?' gibi soru soracaklarını ve benim cevabımın ise 'bana verdiğin o şeylerden' olacağını hissediyorum. Mineral makyajı seviyorum. İçine etmen mümkün değil ve cildine de iyi geliyor."

Saçlar hakkında:

"Hiçbir zaman güzel bir saça sahip olmak hoşuma gitmedi. Güzel bir  saça sahip olmak bende kostüm giyiyormuşum gibi bir his uyandırıyor. Saçım normalde olduğu gibi göründüğü sürece her şeyin altından kalkabilirim."Estetik ameliyat konusunda:

"Hayır, asla. Asla. Vücuduma herhangi bir şey yapmanın düşüncesi bile beni çıldırtıyor. Belki de bu çok kibirlice gelecek ama kendimle ilgili hiçbir şeyi değiştirmek istemiyorum. Bence bunu yapan kadınlar kafayı yemişler. Bu tam bir barbarlık."

Egzersiz yapmak hakkında: 

"İyi bir formda olduğumda tek seferde 40 şınav çekebilirim. İyi bir halde değilsem 10 tane çekebilirim. Eğer forma girmeye ve güçlü olmaya çalışıyorsam gün boyunca her yarım saatte bir 20 tane şınav çekiyorum. Bir günde 250 şınav çekebilirim -ki bu baya etkileyici bir şey. Şu anda rahatça 20 tane yapabilirim. Bir spor hocasının yardımıyla inanılmaz bir forma girmem bir ayı buluyor."

Numune bedeni olma konusunda: 

"Hamburger yediğimde, rahat ve mutlu olduğumda numune bedeninden biraz daha geniş oluyorum."

*Çevirmen yorumu: Florabotanica kullanan biri olarak onu hiç maskülen bir parfüm olarak düşünmemiştim, tabii Chanel ile kıyaslanınca pek baskın olmadığı ortada :)

Röportaj resimlerine ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak | Çeviri: Fulden
Röportajın çevirisi blogumuza aittir. Başka platformlarda izinsiz veya kaynaksız paylaşılması yasaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder