22 Ağustos 2015 Cumartesi

'American Ultra' Los Angeles Galasından Kristen ve Jesse'nin Röportajları

Kristen, E! News'e verdiği röportajda galaya katılan Taylor Lautner hakkında konuştu:

"Taylor'ı çok seviyorum. O benim kankalarımdan biri... yani en yakın arkadaşlarımdan biri. O yüzden ben de 'Gel bizimle takıl ve filmi izle,' dedim."

Aynı zamanda Kristen'a muhtemel bir 'Alacakaranlık' buluşması veya yepyeni bir oyuncu kadrosuyla 'Alacakaranlık'ın yeniden çekilmesi fikri hakkında ne düşündüğü de soruldu:

"Kendimi büyük bir samimiyetle ve tamamıyla o projeye adadım fakat bunu bir 'görev' olarak görmedim asla. İlk filmden sonra bile, ki o serinin diğer filmlerine oranla daha ayrı bir yerde, böyle hissediyordum. Beş yıllık bir süreci 3-5 cümleyle anlatmak çok zor fakat seride rol almaktan çok büyük keyif aldım. Ancak bu projeyi tekrar çekmek istediğim anlamına gelmiyor. Eğer yepyeni bir kadroyla yeniden çekilirse? Evet, neden olmasın. Size karşı dürüst olacağım, böyle bir şey benim çok ilgimi çekerdi. Benim için oldukça ilgi çekici olurdu fakat duygusal açıdan bende pek bir etkisi olmazdı gibime geliyor."

________________________________________________________________________________

Kristen, galada Variety'e verdiği röportajda ise Jesse Eisenberg'le tekrar bir araya gelmekten keyif aldığını söylüyor:

"[Senaryo] adeta bir tür potpurisi gibi ve farklı bir tona sahip bu yüzden de bana yol gösterecek, filmin tüm öğelerini beraber ve birbirine bağlı tutacak gerçekten zeki birine ihtiyacım vardı. [Jesse'yle] daha önce çalışma şansım oldu ve ortaya komik, sevimli ve biraz da korkutucu bir iş çıkaracağımızı biliyordum."

Jesse ise Kristen'la birlikte gerçekleştirdikleri 'Funny or Die' röportajında soru kartlarını değiştirme fikrini ona kız kardeşi Hallie'nin verdiğini söylüyor:

"Üniversiteden yeni mezun oldu bu yüzden cinsiyetçilik mevzusu konusunda ciddi manada hassas biri. Röportajın bizim için eğlenceli olmasının yanı sıra filmin tanıtımlarına başlamadan önce bize gelebilecek kötü soruları da bir nevi engellemiş olduk."

Çeviri: @cenup
Röportajın çevirisi blogumuza aittir. Başka platformlarda izinsiz veya kaynaksız paylaşılması yasaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder