19 Ağustos 2015 Çarşamba

'American Ultra'nın Los Angeles Galası (18 Ağustos)


Galaya filmin oyuncularını yanı sıra Kristen'ın arkadaşı Taylor Lautner, babası ve arkadaşları da katılmış.


Resimler

HQ

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gala Öncesi

imagebam.com imagebam.com

Fan/Instagram/Twitter

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Videolar


Kristen'ın kıyafeti Zuhair Murad Resort 2016 kreasyonundan. (Kaynak: @TheFashiounCourt)


8 yorum:

 1. Kristen'ın yanında Jesse sanki sokaktan geçerken galayı görmüş de gelmiş gibi görünüyor. Bu da yaptıkları Hollywood'daki cinsiyet ayrımı hakkındaki video'nun ne kadar da doğru olduğunu düşündürüyor bir kez daha.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sadece Jesse değil aslında hepsi öyle giyinmiş. Taylor daha özenli gelmiş :)

   Sil
 2. Ben fotoğraflama çabalarına çok güldüm ya Kristen ve Taylor'da iyi eğlenmiş zaten. Dikkat çekmek için acayip acayip bağrıyorlar.Bir keçinin bağırma videosu vardı onu hatırladım :D RİGHT RİGHT YEAAA,Kristeeen beautiful left :D
  Jesse'nin şaşkın bakışlarına hiç girmyorum bile :D

  YanıtlaSil
 3. Kristen harika görünüyor onu böyle mutlu görünce bende mutlu oluyorum Taylor ile çok hoş çıkmışlar.Ama Jesse gerçekten 0 heyecanda ve durgun -_- Bu filme ilgi yoğun !

  YanıtlaSil
 4. Kristen harika görünüyor onu böyle mutlu görünce bende mutlu oluyorum Taylor ile çok hoş çıkmışlar.Ama Jesse gerçekten 0 heyecanda ve durgun -_- Bu filme ilgi yoğun !

  YanıtlaSil
 5. Hatun yine muhteşem görünüyor :) Uzun süredir böyle görmemiştim onu :) Taylor'ı görünce sevindim nedense :D Ayrıca Kris'in makyajı bir harika dostum!

  YanıtlaSil
 6. İnanılmaz görünüyor. Zuhair Murad 'ın elinden çıktığı belli.Breaking Dawn galasındakı şampanya rengi elbise de çok hoştu.Makyaj,saç Kristen'in tarzına ve yüzüne çok yakışmış.Veee Taylor'ı yeniden Kristen ile beraber görmek çok hoş doğrusu.Arkadasına destek vermesi çok hoş ve nazik bir davranış.Seviyorum Taylor'ın samimiyetini.Şıklığını konuşturmus hani:)
  Ve jesse.... Sanki yoldan geçerken; ''şurda neler oluyor bir bakıyım çıkarım şimdi'' , havasında :D Bu tarz etkinlikleri pek sevmiyor galiba Kristen gibi. Güzel paylaşımlarınız için teşekkürler.

  YanıtlaSil
 7. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil