7 Temmuz 2015 Salı

WWD Röportajı (Temmuz 2015)

"Tabii ki hiç birimiz nasıl kumar oynandığını bilmiyoruz, bu yüzden ders aldık," diyor Julianne Moore, Chanel haute couture defilesi sonrası. Kumarhane temalı defilede, ünlüler ön sırada oturmak yerine mücevherleriyle blackjack ve rulet masalarını süslüyorlardı.

"Rulet dersleri aldık. Dün kazanmıştım ancak bugün kaybettim," diye ekliyor Kristen Stewart. Elinde pırlantalarla süslü bir sigara tutacağı ve tabaka tutuyor.

'Still Alice'ten rol arkadaşı Moore'a sarılan Stewart, sonrasında bize Olivier Assayas'ın Paris'te çekeceği yeni filminin çekimlerinin Kasım'da başlayacağını duyuruyor.

"Filmde, kişisel alışveriş uzmanı olan ve kimlik sorunları yaşayan bir kızı canlandırıyorum. İşini tutkuyla yapıyor ancak bazı sorunları da yok değil. Ayrıca bu bir hayalet hikayesi, yani biraz karışık bir durum söz konusu," diye açıklıyor.

Stewart, yakın zamanda Ang Lee'nin Irak savaşını konu alan yeni filmi 'Billy Lynn's Long Halftime Walk'ın çekimlerini bitirdi. Yüksek teknolojiler kullanılarak 3D olarak çekilen filmde kullanılan yöntem için "kesinlikle çığır açıcı" diyor ve bu çekim tekniği sebebiyle çok az tekrar çekim yaptıklarından bahsediyor. "Kendimizi bir grup kobay faresi gibi hissettik," diyor gülümseyerek.

Kaynak | Çeviri: cenup
Röportajın çevirisi blogumuza aittir. Başka platformlarda izinsiz veya kaynaksız paylaşılması yasaktır.

1 yorum:

  1. Hepsini ayrı ayrı çok merak ediyorum ama şimdi Kristen de öyle söyleyince Ang Lee'nin filmini çok daha fazla merak ettim. Bakalım bizi neler bekleyecek. Vizyon tarihine 1 yıldan fazla bir zaman var ama olsun. :)

    YanıtlaSil