7 Temmuz 2015 Salı

Tara Swennen Kristen ve Chanel Hakkında Konuştu

Tara Swennen: "2013 yılının yazında Kristen Stewart'la birlikte hayatımda ilk defa Paris'teki Haute Couture Moda Haftası'na katıldım.

Chanel'in konukları olarak oradaydık ve her şey çok güzeldi. Kristen'la birlikte yıllardır birlikte çalışıyorduk, bu yüzden daha çok ailece çıkılmış bir tatil gibiydi bizim için. Tuileries Bahçesi'nin (Jardin des Tuileries) karşındaki sokakta yer alan Le Meurice otelinde kalıyorduk.

Tatilimiz yemekler, kokteyller ve çeşitli etkinliklerle dolu dolu geçti.

Kristen'la birlikte iki defileye katıldık: biri Zuhair Murad'ın defilesi (ki bu defile oldukça küçüktü, sadece iki sıra konuktan oluşuyordu), diğeri ise Chanel'in defilesiydi (bu defile işe çok daha büyüktü).

Defile, Grand Palais'de gerçekleşmişti ve içerisi neredeyse 40 dereceydi, bu yüzden herkes Chanel kıyafetleri içinde terleyip duruyordu.

Kristen, klasik bir tüvit ceket giyiyordu ve kıyafetini deri şort ve eldivenlerle tamamlamıştık. Bu görünümü ÇOK FAZLA ilgi çekmişti.

Bu anlattığım olay o daha Chanel'in kampanyalarında yer almadan önceydi; fakat ertesi yıl tekrar moda haftasına katıldığımızda o artık markanın yüzüydü."

Kaynak | Çeviri: cenup
Röportajın çevirisi blogumuza aittir. Başka platformlarda izinsiz veya kaynaksız paylaşılması yasaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder