28 Haziran 2015 Pazar

Lucky Dergisi Röportajı (Nisan 2014)

by sebastiasnstan
Aktris, klasik ünlü tavsiyeleriyle başlıyor, "Su? Nemlendirici?" Duraksıyor. "Aslında gidip çantamı getirebilir ve içinde neler varmış size söyleyebilirim!" Çantasındaki her şeyi ortaya döktüğümüzde bu sayfaya sığamayacak kadar çok güzellik tavsiyesi alıyoruz. "Hayat farklı aşamalardan oluşmaktadır, bir şeyleri bir araya getirmek her zaman çok heyecan vericidir," diyor. "Modaya da bu şekilde yaklaşıyoruz, güzellik ise başka bir aşama."

İdollerini harmanla

Kristen Stewart: "Karanlık ve garip şeyleri seviyorum. Patti Smith’i çok seviyorum mesela. Ama ona biraz da Brigitte Bardot kattık mı tamamdır."

Her zaman yanında iyi bir kapatıcı olsun

"Kevyn Aucoin küçücük tüplerde kapatıcılar üretiyor ve cidden çok iyi bir ürün. Çok fazla sürmenize gerek yok ama buna rağmen büyük fark yaratıyor."

Geçici dövmeler aslında harika bir fikir

"Yeni filmim Clouds of Sils Maria’daki karakterimin dövmeleri var. Bayanlar, bilin diye söylüyorum, eğer görünüşünüzü değiştirmek isterseniz; bu uygun fiyatlı şeyler çok ilgi çekici!"

Mükemmel parfümünüzü bulun

"Parfüm, dış görünüşünüzü tamamlayan, sizi daha çekici kılan bir aşama. Rosabotanica için Nicolas’ın [Nicolas Ghesquire, Balenciaga'nın eski baş tasarımcısı] evine gittiğimiz zamanı hiç unutamıyorum. O çizim yaparken karşısında oturmak... bu ufak iş cidden bana zevk verdi! [Nicolas'ın] takımının bir parçası olmak gerçekten inanılmazdı. Parfüm kişisel bir olaydır, sizin için en uygununu deneyerek bulmanız gerekir - ancak bu parfüm [Rosabotanica] cidden harika."

İyi bir cilt en güzeli

"Proactiv! Harika bir şey!"

Sağlıklı beslenin

"Bu konuda berbatım, burger bağımlısıyım! Bu tam da #LAdekilerinSöylediğiSaçmaŞeyler grubuna giriyor ama aman Tanrım, karalahanaya bayılıyorum. Meyve suyunu seviyorum – karalahana, marul, maydanoz, keten tohumu ve elma karışımı."

Fön çekmeyin

"Saçımı hiç düzeltmiyorum, doğal havasını seviyorum. Saçımın hacimli olması için şu sıralar Bumble & Bumble Surf Spray kullanıyorum ve bir de fazlaca kuru şampuan. Çok fazla saçım var, ama sorun değil - kuru şampuan ciddi bir hacim veriyor."

Kaynak
Röportajın çevirisi blogumuz adına Saliha tarafından gerçekleştirilmiştir. İzinsiz veya kaynaksız bir şekilde başka platformlarda paylaşılması yasaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder