18 Nisan 2015 Cumartesi

Nicholas Hoult Kristen ve 'Equals' Hakkında Konuştu


Geçtiğimiz ay SXSW Film Festivali'ne katılan Nicholas Hoult, E!Online ve ET Canada'nın 'Equals' ve Kristen ile ilgili bazı sorularına cevap vermiş. Kristen'a övgüler yağdıran Nicholas E!Online'a şunları söylemiş:

"İnanılmaz derecede yetenekli biri. Onun için ne söylesem az kalır. Çok yetenekli, güzel ve mükemmel bir kız. İşine yaklaşımı o kadar zekice ki, tam bir sanatçı."

Nicholas, 'Equals'la ilgili olarak ise şunları söylüyor:

"Karakterim 'hastalık' olarak adlandırılan şeyin aslında ne olduğunu anlamaya başlıyor, kabuslar görüyor, bir şeyler hissediyor ve o anda da 'Bir dakika! Burada gerçekte neler dönüyor?' demeye başlıyor. Sonra Kristen'ın karakterini fark ediyor ve ilişkilere izin verilmeyen, tamamen yok sayılan bir dünyada bir ilişki yaşamaya başlıyorlar. Basitçe açıklamak gerekirse bu bir aşk hikayesi."

Nicholas, ET Canada'ya verdiği röportajda ise şunları dile getirmiş:

"Film hakkında çok fazla bilgi vermek istemiyorum. Fakat Kristen gerçek bir sanatçı, inanılmaz derecede yetenekli biri ve repliklerini kendince yorumlayarak geliştirmek ve hikayeyi daha da derinleştirmek konusunda harika. Onunla ilgili ne söylesem az kalır."

Röportajın çevirisi blogumuza aittir. Başka platformlarda izinsiz veya kaynaksız paylaşılması yasaktır.

4 yorum:

 1. equals hangi ayın kaçında vizyona gireceğini biliyormusunuz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Filmin vizyon tarihi henüz belli değil.

   Sil
 2. equals filmi ne zaman yayınlanacak yayın tarihi belli oldumu

  YanıtlaSil