9 Nisan 2015 Perşembe

MUTLU YILLAR KRISTEN!

Bu sevimli çalışma için @robsten_kiera'ya teşekkürler.

Kristen bugün 25. yaş gününü kutluyor. Koskoca 25 yılı devirdiği hayatında her zaman güzelliklerin, mutluluğun ve başarının yer almasını diliyoruz. İyiki doğmuş, iyiki oyuncu olmaya karar vermiş ve iyiki onu tanımışız! ❤❤❤

Kendi adıma (ve eminim arkadaşlarım da benimle hemfikir) her zaman Kristen'ın hayranı olmaktan gurur duydum ancak o, geçtiğimiz yıl içinde başardıklarıyla beni çok ama çok daha fazla gururlandırdı. Yer aldığı başarılı film projeleriyle büyük çoğunluğa (ne yazık ki büyük çoğunluk diyorum) kendisinin Bella Swan'dan ibaret olmadığını; başarılı ve güçlü bir kadın, bir aktris olduğunu kanıtladı. Şüphesiz ki kendisinin olduğu gibi hepimiz için en mutlu an César Ödülü'nü kazandığı andı. Yeteneğin derecelendirilebilir bir şey olup olmadığı konusunda çatışmalar olsa da Kristen'ın böyle bir başarıya imza atması biz sevenleri için çok ama çok güzel bir andı. Kendisinin mutluluğunu zaten tahmin etmenin imkanı yok. O her şeyin en güzelini, en iyisini hak ediyor şüphesiz. Çünkü iyi oyuncu olmak zor değildir ancak bunun yanında bir sanatçının iyi bir insan olması, güzel bir kalbe sahip olması çok daha önemli ve özel bir şeydir. Ve Kristen'ın tüm bu vasıfları karakterinde buluşturup sanatına yansıtması bizim için her zaman gurur ve mutluluk kaynağı olacaktır.

16 yıllık oyunculuk kariyerinde 35 filme imza atan Kristen'ın çok daha güzel yerlere varacağına hiçbir zaman şüphemiz olmadı ve olmayacak. Mutlu yıllar güzel insan! ❤❤❤

-cenup/Fatoş

Not: Sanki bu yazı biraz fazla resmi oldu gibi ama Kristen'ı 2008 yılından beri takip eden, 2010'dan beri bu blogu yöneten ve neredeyse birlikte büyümüş biri olarak artık "Seviyoruz işte kardeşim" demekten başka bir şey gelmiyor insanın aklına. Ancak hepimizin ortak paydası olan bir konuda birbirimizi kelimeler aracılığıyla olamasa da kalben artık anladığımızı ve tanıdığımızı düşünüyorum. Sürç-i lisan ettiysem affola.

2 yorum:

  1. Öncellikle duygularımızı ifade edebildiğimiz böyle bir ortamın olması harika.Yıllardır takip eden biri olarak sizi seviyorum.Kristen'ın başta insanlığı ile kalbimde katlanarak kazandığı değer çok büyük.İyi ki var ve bizler iyi ki bu güzel kalbi tanımaya fırsat tanımışız.Başarısının sırrı da o güzel kalbi.Yolu ve şansı hep açık olsun.Aynı kuşak olarak beraber yaşlanmak harika :-)

    YanıtlaSil
  2. Bazen Kristen'ın kaybolan küçük kardeşim (ben 87 doğumluyum) ya da hiç tanışmadığım en iyi arkadaşım olduğunu düşünüyorum. İyi ki doğmuş yani. = )

    YanıtlaSil