2 Mart 2015 Pazartesi

Kristen Kelly Reichardt'ın Yeni Film Projesinin Kadrosuna Dahil Oldu

Deadline'ın haberine göre; Kristen Stewart, Kelly Reichardt'ın yazıp yöneteceği isimsiz yeni film projesinde rol alacak. Filmin kadrosunda Kristen'ın yanı sıra Michelle Williams, Laura Dern, Jared Harris, James Le Gros ve Sara Rodier yer alıyor.

Montana'da küçük bir kasabada yaşayan insanların hayatlarına odaklanan kısa hikayelerden oluşan filmde Kristen, para kazanmak için evinden birkaç saat uzaklıkta bir okulda öğretmenlik yapan Beth adında genç bir avukatı canlandıracak. Beth, öğretmenlik konusunda hissettiği endişelere rağmen bu işi becerebileceğini kendine kanıtlamak ister. İşe başladıktan bir süre sonra ise sınıfını denetleyen Jamie adında bir kadınla yakın arkadaşlık kurar.

Laura Dern filmde Montana'nın Helena bölgesinde yaşayan ve evli bir adam olan Ryan Lewis'le (James Le Gros canlandıracak) sorunlu bir ilişki içerisinde olan bir avukatı canlandırırken; Michelle Williams, Ryan'ın karısı ve bir kız annesi Gina Lewis'i canlandıracak. Çiftin kızı rolünü Sara Rodier üstlenecek. Jared Harris ise bir iş kazası sonucu yaralanan ve bir rehine operasyonu planları yapan bir inşaat işçisini canlandıracak.

Yapımcılığını Neil Kopp ve Anish Savjani'nin üstlendiği filmin çekimleri Montana'da gerçekleştirilecek.

Haberin çevirisi blogumuza aittir. Başka platformlarda izinsiz veya kaynaksız paylaşılması yasaktır.

1 yorum:

  1. Kristen! Sen ara veremezsin canim senin fitratinda yok. :-))) Gelsin filmler. ♥

    YanıtlaSil