28 Mart 2014 Cuma

Style.Com Röportajı (Ocak 2014)

Kristen Stewart'la röportaja oturduğumuzda biliyorum ki karşımdaki kişi parfümü, maskarası hakkında konuşan (bunu sormama rağmen) ve fotoğrafının çekilmesi için poz veren tipik insanlardan biri değil. Balenciaga marka siyah deri ceketi, her zamanki dağınık saçları ve ojesiz haliyle şaşırtıcı şekilde gerçekçi görünüyor. Harikalar yaratan yetenekli ekibinin elinden çıkma kırmızı halı görünümlerinin aksine oldukça sıradan. Tıpkı hepimiz gibi o da 'mor gözlerle' uyanıyor. Ve eğer merak ediyorsanız bu konu üzerine gülümseyip kahkaha atıyor. Röportajda, yüzü olduğu Rosabotanica hakkındaki düşüncelerini açıklıyor ve üzerinde asla görmeyeceğimiz iki şeyi söylüyor.

Rosabotanica hakkında en çok neyi seviyorsun?

Rosabotanica, gittikçe daha çok sevdiğim ve sürekli kullandığım Florabotanica için kusursuz bir eş oldu. Kokular konusunda pek deneyimim yoktur, bu yüzden koleksiyonumu (şimdilik sadece iki üründen oluşsa da) genişletme imkanı buldum. Belli belirsiz bir sıcaklığı ve fazlaca cesareti var, bolca gül kokusu alıyorsunuz. Gündüz değil de geceleri kullanabilirim.

Nerene sıkıyorsun?

Klasik noktalara; boynumun iki yanına ve giydiğim şeyin üzerine bir kez. Bu şekilde koku kıyafette de kalıyor. Hiçbiri çok baskın değil ama Florabotanica, Rosa'dan daha az etkili.

Balenciaga ile tanışmadan önce kullandığın koku neydi?

Burası başladığım yer. Neredeyse 22 yaşımdayken koku kullanmaya başladım. Ya da 21 yaşında. Parfüm kullanma konusunda pek tecrübem yoktu açıkçası.


25 Mart 2014 Salı

Hunter Parrish 'Still Alice' Hakkında Konuştu + Filmin Çekimleri Bugün Sona Eriyor


THR - Sıradaki projen nedir?

Hunter Parrish: New York Times best seller'ı Still Alice romanından uyarlanan bir bağımsız filmde Julianne Moore, Kristen Stewart ve Alec Baldwin'le birlikte rol alıyorum. Filmin çekimlerinin yarın* bitiriyoruz.

*Röportaj dün yapıldığı için filmin çekimlerinin bitiş tarihi aslında bugün.

Not: Ayrıca Hunter Parrish'in canlandırdığı rol de kesinlik kazanmış bulunuyor. Hunter filmde, Julianne Moore ve Alec Baldwin'in oğlu, yani Kristen ve Kate Bosworth'un kardeşi Tom Howland'i canlandırıyor.

'Pamuk Prenses ve Avcı' Londra Galasından Yeni/Eski Bir Fan Resmi (2012)

Resmin orijinal boyutu için üzerine tıklayınız.

Size Özel Bir Sigortacınız Olsun İster Miydiniz?

Generali Sigorta’nın reklamlarını bir süredir izliyordum. Önce eğlenceli olması dikkatimi çekti, sonra bir arkadaşım aracı için bildiğim iyi bir sigorta var mı diye sorunca aklıma geldi Generali Ali diye:) Reklamları aklımda kalmış demek ki… Üşenmedim gittim sizin için aradım.
Chanel Métiers D'Art Paris - Dallas Kampanyasından İlk Resimler

Güncelleme: 3 yeni resim eklendi.


Kampanyanın fotoğrafları Chanel'in baş tasarımcısı Karl Lagerfeld tarafından çekildi.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com