26 Şubat 2014 Çarşamba

Stylist (İngiltere) Dergisi Röportajı [Şubat 2014]

by imteamkstew
Kristen: "BENİM KURALLARIM"

Kristen Stewart bugünün modern kadını için kendi manifestosunu paylaşıyor (ve bunu yaparken güçlü bir konuşmaya da imza atıyor).

Bir amacınızın olması önemlidir

"Kadınların tutkuları erkeklerinkinden çok farklıdır. Erkekler unutulmamak için dünyada bir iz bırakmak isterler. Kadınlar ise daha çok bir şeyler yaratmak adına tamamen özverili bir dürtüyle hareket ederler. Fakat en önemli sorunlardan biri hangi konuda daha iyi olduğunu keşfetmek ve bunun üzerine gitmektir. Eğer belli bir amacınız yoksa o zaman olduğunuz yerde sayar ve sonra da ölüp gidersiniz."

Korkuyu hissedin

"Korkuyla bağdaşmak zorundasınız; eğer herhangi bir şey sizi azıcık dahi korkutmuyorsa o zaman o iş yapmaya değmez. İnsanlar hep kadınların güçsüz taraf olduğunu söylüyor - bu çılgınca. Bu duruma kafa tutmak, işler zorlaştığında ve ciddileştiğinde her şeye karşı durmak zorundasınız."

Nabza göre şerbet verin

"Güçlü bir konumda bulunan bir adama kendine güveni tam denirken aynı pozisyondaki bir kadına kaltak deniyor - tam bir klişe yani. Bu yüzden ne yazık ki iyi bir izlenim bırakmak için dikkatli olmanız gerekiyor, çünkü insanlar kadınlara bir erkeği dinledikleri kadar süre tanımıyorlar."

Bir mantranız olsun

"Benim mantram 'sakin olun lan!' İşler çığrından çıktığında - ki bu benim başıma çok geliyor - sıklıkla bu lafı tekrarlıyorum."


NSMBL Röportajı (Ocak 2014)

by absofreakinlutely
NSMBL Kristen Stewart'la son reklam kampanyası ve kişisel favorilerinden konuşma şansı yakaladı, bu tabii ki reddedilmesi çok zor bir şey! Balenciaga'nın Rosabotanica kokusunun yeni yüzü olan güzel oyuncuya her türlü soruyu sormaya iznimiz var. Kristen moda endüstrisini daha ilginç bulmaya ve daha çok sevmeye başlamış, en son reklam kampanyasından da oldukça gurur duyuyor. Kamera arkasında neler olduğunu, Kristen'ın kullandığı ürünleri ve sürekli gündemde olması hakkında neler hissettiğini merak mı ediyorsunuz? Tüm bunların cevabını burada bulabilirsiniz:

Böylesine ikonik bir markanın, Balenciaga'nın en son kokusu Rosabotanica'nın yüzü olarak seçilmek nasıl bir duygu?

Kristen Stewart: Gerçekten müthiş bir duygu. Nicolas Ghesquiere ile birlikte çalışma fırsatını yakalayınca hemen atladım. Onunla yıllar önce bir fotoğraf çekimi sırasında tanışmıştım ve bana modanın ne kadar eşsiz ve yaratıcı olabileceğini gösteren kişi oydu. Beni bu ürün için aradığında çok hevesliydim. Çok havalı bir durum çünkü normalde sadece filmlerde rol alan biriyim ve bu benim alanım değil. Bu işbirliğiyle birlikte her iki sektörün de en güzel yanlarını birleştirme fırsatı yakaladım.

Bu parfüm karakterine hangi açıdan uyuyor?

KS: Cidden muhteşem bir koku olduğunu düşünüyorum. Florabotanica'yı (Rosabotanica'nın öncüsü) bir süredir kullanıyorum. Daha öncesinde çok fazla parfüm kullanan biri değildim fakat bu koku bana bir parfümün aslında görünümünüzü tamamlayabileceğini gösterdi. Sabahları Florabotanica kullanmayı seviyorum, daha doğal ve hafif. Rosabotanica da ona çok benziyor; ama o daha cesur ve kuvvetli, özellikle gece için daha uygun, mesela bir partiye veya yemeğe giderken kullanabilirsiniz.

"American Ultra" Çekimleri 14 Nisan - 10 Haziran Tarihleri Arasında Gerçekleşecek


New Orleans haberleri hakkında yayın yapan Nola.com sitesinde yer alan bilgiye göre; 'American Ultra'nın çekimleri 14 Nisan - 10 Haziran tarihleri arasında New Orleans'ta gerçekleşecek.

KSF

21 Şubat 2014 Cuma

Chanel Metiers D'Art Partisinden Yeni/Eski Kristen Resimleri


Jalouse dergisi Mart 2014 sayısından

imagebam.com imagebam.com imagebam.com 

Chloe Moretz Kristen ve 'Clouds of Sils Maria' Hakkında Konuştu


Chloe Moretz, geçtiğimiz ay katıldığı Sundance Film Festivali'nde verdiği bir röportajda Kristen'dan bahsetmiş:

Burada karşılaşmayı umduğun bir arkadaşın var mı?

Chloe Moretz: Kristen'la [Stewart] konuşuyorduk çünkü filmi "Camp X-Ray"i izlemek istiyordum. Böylece onunla da görüşmek istedim fakat bugün buradan ayrılıyor! Kendisiyle "Clouds of Sils Maria"da birlikte çalıştık ve bu yılın sonunda vizyona girecek. Kristen festivale geldi, tüm gün boyunca basınla görüşmeler yaptı ve şimdi de gidiyor. Bu çılgınca.

Kaynak | KSF

20 Şubat 2014 Perşembe

Elle Fransa Röportajı (Şubat 2014)

Güzellik rutinin nasıl?

Cildimin iyice temizlendiğinden emin oluyorum. Proactiv temizleyici kullanıyorum, gençler için üretilmiş bir ürün ve cildime çok iyi geliyor, kullanmayı bırakırsam ne olur bilmiyorum. Ondan sonra fondöten, sonra da Dermalogica nemlendirici ya da makyözümün verdiği bakım kremini uyguluyorum. Bence uygulanan ürünleri ara sıra değiştirmek cilt için iyidir.

Günlük makyajın nasıl?

Cildime ağır bir şey sürmüyorum. Makyözüm Jillian Dempsey'nin ürettiği o mükemmel eyelinerım olmadığında H&M'in hem inanılmaz güzel hem de çok ucuz olan siyah eyelinerını kullanıyorum. Daha geçen gün bir arkadaşımdan bana beş tane almasını istedim! Sonuç doğal ve hafif olmalı çünkü rakun gibi görünmek istemiyorum! Ve dudaklarımın doğal rengini sevdiğimden sadece nemlendirici dudak kremi Rosebud'ı uyguluyorum.

Peki ya dışarı çıkarken?

Biraz ruj, ya ten rengi bir ruj ya da çok çok kırmızı bir ruj olabilir bunlar dışında başka bir şey sürmem. Bir davet için hazırlanmam gerektiğinde Chanel oje sürüyorum; koyu bir renk, kırmızı, siyah ya da gece mavisi... giydiğim şeye göre değişiyor.

İnce bir bel için bir diyet programın var mı?

Bir haftada beş tane cheeseburger yiyebilirim! Bu konuda çok şanslıyım çünkü kilom hakkında fazla düşünmek zorunda değilim. Ama bir filmden önce daha iyi ve sağlıklı beslenmeye çalışıyorum. Yemek pişirmeyi çok seviyorum; su yerine hindistancevizi sütü, mango ve kişniş kullanarak mükemmel bir kinoa* yemeği yapıyorum. Hem çıtır çıtır hem de yumuşacık oluyor.


Allure Dergisinin Mart 2014 Sayısından Yeni Bir Kristen Demeci + Makyöz Jillian Dempsey Kristen'dan Bahsediyor


Şimdiye kadar ki en büyük hazırlık ekibiniz kaç kişilikti?

...Fakat "bir sürü insanla birlikte aynı ortamda bulunduğumda klostrofobik hissediyorum" diyen Kristen Stewart, Goldie Hawn'ın ekibi kadar kişiyi tercih ediyor. "Sadece ben," diyor Hawn gururla.


Jillian Dempsey: "En yoğun olduğum günlerden biri 2010'daki Oscar Töreni'ydi. Hem Kate Winslet'ın hem de Kristen Stewart'ın makyajını yapmıştım. Kate'in işi biraz uzadı bu yüzden Kristen'a ayıracak pek vaktim kalmadı. Çok hızlı bir makyaj yapmam gerekiyordu ve ben de isli bir lacivert eyeliner kullanarak işi bitirdim."

'American Ultra'nın Kadrosunda Yeni Bir İsim: Jasper Cole


Amerikalı aktör Jasper Cole, Facebook sayfasında bir açıklama yaparak 'American Ultra'nın kadrosuna katıldığını duyurdu. Kendisi filmde 'Laugher' (Gülen kişi anlamına geliyor) karakterini canlandıracak.

@RKMovieNews

'American Ultra'nın Senaristi Max Landis Filmin Çekimlerinin Nisan Ayında Başlayacağını Onayladı


@Uptomyknees: "KSTEW ORDUM İÇİN DAHA AÇIKLAYICI BİR ŞEKİLDE:

American Ultra Nisan ayında çekilecek!

*beni çığlık atarken ve tıpkı bir deniz aslanı gibi ellerini çırparken hayal edin*"

2010 Vanity Fair Oscar Partisi'nden Yeni/Eski Bir Kristen & Jodie Foster Resmi


Vanity Fair Mart 2014 sayısında yer alan "Vanity Fair Oscar Geceleri'nin En İyileri" dizisinden.

imagebam.com 

19 Şubat 2014 Çarşamba

Paris'ten Yeni/Eski Kristen & Robert Fan Resmi (2012)


Kristen İlk Yönetmenlik Deneyimi İçin Nashville'de! (18 Şubat)

Güncelleme (19 Şubat): 6 yeni resim ve Kristen hakkındaki yorumlar eklendi.

Kristen, Sage + The Saints grubunun yeni klibinde yardımcı yönetmenlik görevini üstleniyor!
 
Çekimlerden ve kamera arkasından resimler:

Görüntü yönetmeni James Gallagher, Yönetmenler David Ethan Shapiro & Kristen, Nick Cross, Sage + The Saints & Courtney Lynn
Kristen'a bu ilk yönetmenlik deneyeminde yardım eden kişi ise Starlight Studios şirketinin başındaki isim yönetmen David Ethan Shapiro.  


Yukarıdaki resmi paylaşan kişinin Twitter'da yazdıkları: "Az önce Kristen Stewart'la tanıştım ve arkadaşının müzik videosunda rol aldım!!! #mutlu #Nashville #KristenStewart" (Söz konusu arkadaş Sage  + The Saints grubunun solisti Sage.)

Kristen'ın yönetmenlik mi yaptı sorusuna aynı kişi şu şekilde cevap veriyor: "Kameranın arkasında gördüm onu haha Videoda sadece yürüyorum, görüntümü kullanıp kullanmayacaklarını bilmiyorum ;)"


16 Şubat 2014 Pazar

Günün Resmi #351

©

"Bir yeri harfi harfine Google’da aradığınız ve gördüğünüz zaman, bizzat oraya gitmiş gibi hissetmezsiniz. Yatak odanızda çok fazla yolculuk yapabilirsiniz fakat hiçbir şeye dokunamazsınız. Hiçbir şey hissetmezsiniz." -Kristen, 'Yolda' Yuvarlak Masa Röportajı, Kasım 2012

2011 GQ İngiltere Çekimlerinden Yayınlanan Resimlerin HQ Versiyonları


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com