31 Ocak 2014 Cuma

'Equals' Berlin Film Festivali'nde Tanıtılacak

by kstewartfans

Deadline'ın haberine göre; Equals, önümüzdeki ay Berlin Film Festivali'nin European Film Market (EFM) bölümünde tanıtılacak. Filmin yapımcılığını Indian Paintbrush üstlenirken EFM'deki uluslararası satışlarını Exclusive Media gerçekleştirecek. Festival 6-16 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek.

Not: Umarım bir Türk şirket de filmi satın alır! :)

Sundance Film Festivali'nden Yeni Bir Portre


30 Ocak 2014 Perşembe

Kristen'ın 'Still Alice'de Rol Alacağı Resmi Olarak Duyuruldu!


Kristen Stewart, Alec Baldwin ve Kate Bosworth'un Still Alice'te Julianne Moore'a eşlik edecekleri onaylandı.

Film, American Film Market'in (AFM) en çok ilgi gören projelerinden biriydi. Memento Films hem AFM'de hem de AFM'den sonra pek çok distribütöre filmi sattı. Bunlardan bazıları şöyle; İngiltere için Curzon, Almanya için Splendid's Ployband, Avustralya için Icon Film, İsviçre için Frenetic, İskandinav Ülkeleri, Baltık Ülkeleri ve İzlanda için Svensk, Latin Amerika için Sun Distribution, Orta Doğu Ülkeleri için Falcon Film, Türkiye için Bir Film, Hong Kong için Golden Scene, Güney Kore için GreenNarae ve Tayvan için Catchplay.

Moore, filmde Alzheimer başlangıcıyla mücadele eden ünlü bir sinir bilimi profesörünü canlandıracak. Stewart ise annesiyle hastalığı sırasında daha önce mümkün olmamış bir şekilde bağ kuran Alice'in küçük kızı Lydia'yı oynayacak. 

'American Ultra' Hakkında Yeni Bilgiler!

'American Ultra'nın yönetmeni Nima Nourizadeh Louisiana'da filmin çekimleri için yer bakmaya başlamış bile!


@nimanourizadeh: "Yeni filmim #AmericanUltra için Güney'i araştırıyorum" Thibodaux, Louisiana

Daha önce Nisan 2014 olarak duyurulan filmin çekim tarihi Mart ayının sonuna çekilmiş ve yan roller için oyuncu arayışları da başlamış durumda:


@epnebelle: "Ah selam masamın üstündeki American Ultra haberleri... yan oyuncu seçmeleri başlamış durumda..."


@epnebelle: "American Ultra'nın çekimlerinin Mart aynının sonunda New Orleans'ta başlaması planlanıyor"

27 Ocak 2014 Pazartesi

'Camp X-Ray' Sundance Film Festivali Galasından VH1 ve Park City TV Röportajları

Kristen, ekipteki herkesin çok doğal bir şekilde birbiriyle kaynaştığından, filme ve role hazırlanma sürecinden bahsediyor.Camp X-Ray'deki rol arkadaşları Kristen hakkında konuşuyorlar:

Tara Holt: "İlk günkü senaryo okumasından, tanıştığımız o ilk andan itibaren inanılmazdı; birbirimizle çok iyi anlaştık. Her zaman çok sevimliydi. Çok rahat biri ama inanılmaz araştırmacı, işi konusunda fazlasıyla ciddi. Ben de bir bakıma öyleyim aslında fakat bir gün onun evine gittiğimde yatak odasının tavanında hapishane hücrelerini ve hapishane hayatını resmeden korkunç fotoğraflar astığını gördüm. Ona çok uçuksun dedim."

Joseph Julian Soria: "Onunla birlikte çalışmaktan çok keyif aldım, ayrıca tüm odak noktasının işi olduğunu öğrendim ki bu da harika bir şey. (...)"

Lane Garrison: " (...) Bence bu rol onu bir adım öteye götürüp herkese gerçek bir başrol kadın oyuncusu olduğunu gösterdi. O harika bir yetenek. (...)"

Peyman Moaadi: "Onunla birlikte basketbol ve golf oynadım fakat eğer kendisi de hazırsa futbol oynamaya da hazırım, onu rahatlıkla yenebilirim. Ya da tenis olabilir. Şaka yapıyorum. Çok yardımcı, çok destekleyici ve çok aklı başında biri. Onunla birlikte çalışmış olmaktan dolayı çok mutluyum. Harika bir partnerdi. İyi bir performans sergilememi sağladı, elimden gelen en iyi işi ortaya koymamı istedi. Kendisinin bana çok ama çok yardımı dokundu."

'Camp X-Ray' Sundance Film Festivali Partisinden Yeni Görüntüler

1:42'de Kristen'ı görebilirsiniz


26 Ocak 2014 Pazar

'Camp X-Ray' Setinden Yeni Bir Resim


Elle İngiltere Röportajı (Kasım 2013)

*Röportaj Kasım ayında gerçekleştirilmiş fakat geçtiğimiz hafta içinde yayınlanmıştır.

Geçen yıl ELLE adına Kristen Stewart'la röportaj yaptığımızda güzellikle ilgili konuşmamız bir anda saç muhabbetine dönmüştü. O zamanki konuşmamızda saçlarıyla ilgili bir sonraki deneyinin saç örgüleri olacağını söylemişti. Tıpkı geçtiğimiz hafta sonu Sundance Film Festivali'ndeki görünüşü gibi.

Görüyorsunuz işte Stewart mesleği uğruna saçlarıyla ilgili yeni şeyler denemekten korkmuyor. "Her şeye açığım diyebilirim - yapacağım şeyi gerçekten sevdiğim sürece sorun yok. Biliyorsunuz, saç uzar; sırf saç uğruna çok güzel deneyimlerden mahrum kalmak istemiyorum, yani buna değer," diyor ELLE UK'ye. "Daha önce sarışın oldum, hatta esmer, kızıl, kısa saçlı, uzun saçlı. Bütün sıralamayı takip ediyorum yani."

İşine kendini bu kadar adamasının dışında özel hayatında fazla söze gerek duyulmayan, çok çaba sarf etmediği bir stile sahip.

"Geçtiğimiz yıl herkes kafasının yarısını kazıtıyordu. Şu aralar New York'ta birkaç günlüğüne bir film (Anesthesia) çekiyorum, Kasım sonunda ise bu yıllık işlerim bitmiş olacak ve işte o zaman kafamın yarısını kazıtılmış gibi görünecek şekilde ördüreceğim böylece içimi rahatlatmış olacağım," diyor yıldız oyuncu. "Kafayı kazıtmak durumu biraz zorlamak gibi geliyor fakat saç örgüleri zahmetsiz bir şekilde aynı etkiyi yaratıyor."

Çeviri: elwiens
ElleUK | ItsOkToBeYou

Sundance Film Festivali'nden Yeni Bir Portre + Daha Önce Yayınlanan Portrenin HQ Versiyonu


Yeni
imagebam.com

Esquire Dergisinden - HQ
imagebam.com

25 Ocak 2014 Cumartesi

Joseph Julian Soria Kristen Hakkında Konuşuyor

0:58'deMuhabir: Filmde Kristen Stewart'ın bir nevi arkadaşını canlandırıyorsun. Birbirinize aşina olmak adına birlikte zaman geçirdiniz mi?

Joseph Julian Soria: Evet beraber zaman geçirdik. Açıkçası senaryoyu ilk okuduğumda acaba karakterim ona karşı platonik bir aşk mı besliyor diye merak ettim, aralarındaki ilişki ne tür bir şeydi yani? Fakat senaryoyu okumaya devam ettikçe ve düşündükçe aralarında daha çok bir abi-kardeş ilişkisi olduğunu fark ettim. Karakterim için çalışmayı, bir şeyler keşfetmeyi severim ve o [Kristen] da öyle. Birbirimize sürekli mesajlar gönderiyorduk, onun rolü canlandırmak istemesi ve tüm bu zahmetlere girmesi çok güzeldi. Birbirimize karakterler üzerine uzun uzadıya metinler yazıp gönderiyor, günde 4 saat boyunca senaryo üzerinde çalışıyor ve birbirimizle sohbet ediyorduk.

New York'tan Yeni Kristen Resmi (24 Ocak)

Resmin orijinal boyutu için üzerine tıklayınız.

Kaynak | FBS

Rosabotanica Kampanyasından İki Yeni Resim + Daha Önce Yayınlanan Resmin UHQ Versiyonu


UHQ

imagebam.com imagebam.com

Resim daha önce InStyle Almanya dergisinde yayınlanmıştı.

imagebam.com 

24 Ocak 2014 Cuma

E! Online Röportajı

Güncelleme (24 Ocak): Videoların makaleleri eklendi.E! Online - Eğer Kristen Stewart oyunculuğu bırakmak isterse, kariyer yapabileceği bir alan daha var... profesyonel golf!

"Bir golf topuna iyi bir şaplak atabilirim," diyor Kristen. "Babam öyle diyor. Tamamen babamı taklit ediyorum."

Stewart, o çömez golf kıyafetini giymenin 'fazlasıyla cool' olduğu konusunda şaka yaparken bir yandan da bu sporun onun için yeni olmadığını söylüyor. "Küçükken babamla oynamaya başladım, güzel bir aktivite ve hobi."

Stewart, 'Camp X-Ray' filminde, tutuklulardan biriyle arkadaş olan bir gardiyanı canlandırıyor. Diğer gardiyanlardan birini canlandıran Lane Garrison, golf oynamanın, bu 'ağır ve şiddetli' filmi çektikten sonra gevşemelerine yardım ettiğini söylüyor. "Hapishanede bir golf alanı kurduk ve 400 tane falan golf topu aldım," diyor Lane. "Oraya gittik ve yaklaşık 100 tane falan vuruş yaptık. O [Kristen] bu konuda çok iyi."

"Bir golf filmi yapmalı," diyor. "İnsanlar kesin izler. Belki bir aksiyon golf filmi olabilir - vampirlerle golf."

+2

Kristen'ın Into The Gloss Fotoğraf Çekimi


Kristen, bugün New York'ta Rosabotanica kampanyası için basın görüşmeleri yapıyor. Bu resimler de bugün gerçekleştirilen Into The Gloss röportajı için çekilmiş. 

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Sundance LA Times Portresinin HQ Versiyonu


HQ
imagebam.com