12 Ekim 2014 Pazar

Guest of a Guest Röportajı (Ekim 2014)

Guest of a Guest - Alacakaranlık histerisi Louboutinlerini ateşledi ve Kristen Stewart, rol aldığı filmdeki karakterini kırmızı halısı dahi olmayan bir galada konuşacak kadar yol kat etti. Oldukça samimi (ve yalınayak) Stewart, senaryoya ve karakterini yaratma sürecine katkı sağlayan şiirlerini methediyor. "Ortaokuldayken bize bir şeyler yazmaya başlamalısınız artık dediklerinden beri saçma sapan bir sürü şey yazıyordum zaten. Fakat özellikle bu film için bana hikayenin ruhunu yakaladığımı hissettiren birkaç şey yazdım ve böyle hissettiğim için de bunları Pete'le paylaşmam gerektiğini düşündüm. Yazdıklarımın hem bize yardımı dokundu hem de onları paylaşmak bana kendimi iyi hissettirdi. Şiiri çok ciddiye alıyorum, bu yüzden eğer bir şey beni çok etkilemişse bu bir şekilde yazdıklarıma da yansıyor."

Stewart devam ediyor ve şiirlerini derlediği bir kitap çıkarmayı düşünebileceğini dahi söylüyor. "Bir ara yazdıklarımla ilgili mutlaka bir şeyler yapacağım."

Daha önceki rolleri ve bu fazlasıyla ciddi karakteri arasındaki farkı göz ardı etmek mümkün değil, özellikle de Stewart'ın filmdeki performansı eleştirmenler tarafından "adeta ruhunuzu delip geçiyor" diye övülürken. Aktris, bu rolün kendisini bir insan olarak da değiştirdiğini söylüyor. "Bir projeyi bitirmeye yaklaştığınız her an -ki bu sadece film yapmakla alakalı da değil, herhangi bir yaratıcı girişim uzun bir süreç boyunca sizden çok fazla şey alır ve nihayetinde size şekil verir ve sizi, o projenin bitimindeki kişiye dönüştürür."

Sitemiz adına çeviriyi yapan: cenup
Kaynak linki belirtilmediği sürece sitemizden çeviri alınması kesinlikle yasaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder