15 Ekim 2014 Çarşamba

DİSNEY’İN BÜYÜLEYİCİ AŞK HİKAYESİ AYAĞINIZA GELİYOR!


Broadway ve Disney’in bol ödüllü Beauty & The Beast müzikali ilk kez İstanbul’a geliyor! Tony ve Olivier ödüllü Beauty and The Beast müzikali, 20. yıl dönümü şerefine düzenlenen özel turnenin kapsamında, yönetmen Rob Roth ve koreograf Matt West’in yorumuyla ilk kez İstanbul’da Zorlu Center PSM’de gösterilecek!

  

Efsanevi Beauty and the Beast’te, düşmanları tarafından tuzağa düşürülerek büyü ile lanetlenen genç prens Beast ile taşrada yaşayan güzeller güzeli Belle’in hikayesi müthiş performanslar, kostümler ve müzikler eşliğinde sunuluyor. Broadway’in 35 milyondan fazla izlenmiş, en uzun ömürlü ve en başarılı müzikali olma ünvanı taşıyan Beauty and the Beast, 8 – 26 Ekim tarihleri arasında orijinal prodüksiyonuyla Zorlu Center PSM’de ilk kez İstanbullu hayranlarıyla buluşacak.

Yapımı Disney Theatrical Productions, NETworks ve Broadway Entertainment Group tarafından üstlenilen Beauty and the Beast müzikalinin uzun soluklu turnesinin ilk ayağı İstanbul olacak. Müzikal, daha sonra Kazakistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Singapur, Filipinler, Tayland ve Endonezya da dahil olmak üzere 12’den fazla ülkede seyirciyle buluşacak. Siz de bu şanslı seyirciler arasında yer almak istiyorsanız 8 – 26 Ekim tarihleri arasında Zorlu Center PSM’de Beauty and the Beast’i izleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Biletleri http://www.zorlucenterpsm.com/tr/beauty-and-the-beast adresinden veya PSM gişelerinden temin edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder