7 Eylül 2014 Pazar

Lily Collins ve Kaya Scodelario Kristen Hakkında Konuştu

Marie Claire - 25 yaşındaki Lily Collins, şimdiye kadar sekiz tane film çekmiş durumda ancak ne mutlu ona ki akranı olan genç aktrisler Kristen Stewart ve Jennifer Lawrence'ın yaşadığı baskıyı tecrübe etmemiş biri.

Lily, arkadaşlarının hayatının mercek altına alınmasıyla ilgili olarak, "Bu kesinlikle normal bir durum değil," diyor. "Haklarında bir sürü ön yargı var ve medya ya onları karalamaya ya da hatalı göstermeye çalışıyor. Buna hakları olduğunu düşünüyorlar çünkü onları çok küçük yaşlardan beri tanıyorlar, adeta özel hayatları üzerinde hak iddia ediliyor."

"Jennifer ve Kristen bu durumu şimdiye kadar çok iyi idare ettiler: onlar zeki, güçlü, komik ve güzel genç kadınlar. Bu tarz zor bir hayat sürdürdükleri halde böylesine içten ve harika olmaya devam ettiklerini görmek gerçekten çok güzel."


PopSugar: Kiminle birlikte çalışmayı çok isterdin?

Kaya Scodelario: Birlikte çalıştığım herkesten ilham alıyorum. Skins'teki çocuklar benim favori oyuncularım çünkü onlardan çok şey öğrendim. Belli başlı insanların kariyerlerine saygı duyuyorum. Jennifer Lawrence'ın kariyerini takdir ediyorum, Kristen Stewart'ın kariyerini takdir ediyorum ancak ben daha çok bu işe yeni başlamış, içlerindeki ateşi kaybetmemiş ve sektöre adım etmek için gerekli olan bağlantılara veya paraya sahip olmayan tanınmamış insanlarla birlikte çalışmak için can atıyorum. Bu filmdeki [The Maze Runner/Labirent: Ölümcül Kaçış] çocukların yarısı artık benim favori aktörlerim.

Çeviri: cenup

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder