17 Ağustos 2014 Pazar

Kristen ve Juliette Binoche'nin Interview Almanya Röportajından Kısa Bir Bölüm

Bu güzel çalışma için @beyzaatas'a teşekkürler :)
Kristen ve Juliette Binoche'nin Interview Almanya röportajından yayınlanan kısa bir bölüm:

Röportajdan yayınlanan kısa bir tanıtımda Stewart şöyle diyor: "Bir filmi kendin için yaparsın diğerini başkaları için derler.* Bu tam bir saçmalık. Her ikisi de benim! Gişe filmlerinde rol almayı seviyorum. Herkesin yaptığım işi izleme fırsatı yakalaması hoşuma gidiyor. Ne istersem onu yaparım yahu."

Binoche, Stewart'a şunları söylüyor: "Tabii ki seni Google'da arattım. Peki neden? Çünkü tanışacağım ve birlikte çalışacağım insanı tanımak istedim. Bazı röportajlarını izledim ve hemen senden hoşlandığıma karar verdim."

"Ayrıca Yolda'yı da izledim, fakat Alacakaranlık'ı es geçtim. Ama seni ilk kez kızımın odasının duvarında gördüğümü itiraf etmem lazım,"** diyor Binoche. "Odasına adım attığım ve 'Bu da ne be?' diye düşündüğüm günü çok iyi hatırlıyorum."

Kaynak | TeamKristenSite

*Kristen'ın kastettiği şey insanların bağımsız sanat filmleriyle gişe filmleri arasında yaptığı ayrım. Bir oyuncu bağımsız bir filmde kendi için rol alır, gişe filminde ise sırf seyirci için rol alır mantığına gönderme yapıyor.
**Juliette Binoche'nin kızı Hanna büyük bir 'Alacakaranlık' hayranı olduğu için odasında 'Alacakaranlık' afişleri varmış. Juliette, Kristen'ı ilk orada görmüş.

Sitemiz adına çeviriyi yapan: cenup
Kaynak linki belirtilmediği sürece sitemizden çeviri/haber alınması kesinlikle yasaktır.

1 yorum: