10 Ağustos 2014 Pazar

Juliette Binoche Kristen Hakkında Konuştu

Maloja Snake'i gördün mü, hani filmde de büyük bir yeri olan o doğa harikasını?

Çekimlerin ilk günü otele vardığımızda, Maloja Snake* de oradaydı. Çok etkileyiciydi.

Sils Maria'da asistanını Alacakaranlık serisiyle büyük bir yıldız haline gelen Kristen Stewart canlandırıyor.

Evet. Ve onun çalışma şekli benimkinden çok farklı. Örneğin o repliklerini sabah üç defa okuyup öğlen mükemmel şekilde hatırlayabilir. Ben bunu pek yapamıyorum. Tüm senaryoya önceden bakmama rağmen çekimlerde yeniden dönüp bakıyorum. Çok aklımda tutamıyorum.

Kristen üstünkörü mü çalışıyor yani?

Hayır hiç de değil. Sadece benden biraz farklı, o kadar. 24 yaşında olmasına rağmen çok deneyimli. En büyük fark da şu ki: arkadaşlarıyla sürekli internet üzerinden iletişim halindeydi.

Engadin'de bile mi?

Evet, dış dünya yüzünden o kadar dolmuş bir kız ki bazen kendini soyutlayıp daha samimi ortamlar yaratmak istiyor olabilir. Bunu anlıyorum. Ama bu benim için geçerli değil. Facebook veya Twitter kullanmam.

Ve bu konuda fikrin değişmedi mi?

Kristen 'Gel, sana göstereyim biraz' gibisinden şeyler dedi ama cevabım hayır oldu. Önümüzdeki yıl büyük bir tiyatro turnesinde "Antigone"u oynayacağım. Yolda Facebook'tan çok bavulumla birlikte olacağım. İnterneti kullanıyorum. Birlikte çalışacağım kişileri araştırmak için.

______________________________________________________________________________________________________

Juliette Binoche: "Kristen, tam bir profesyonel. Neredeyse hiç prova yapmıyor. Sete zamanında gelip hazırlanıyor ve anında rolüne giriyordu -ki bu da kadın oyuncularda çok rastladığınız bir şey değil."

"Böyle bir ünle, böyle bir ilgiyle karşılaşmak... yaşayana kadar nasıl bir şey olduğunu bilemezsiniz. Harika bir aktris olduğu ve kendi gibi olmayı sürdürebildiği için Kristen'a saygılarımı sunuyorum."

*Maloja Snake: Alp Dağları'nın arasından geçen ve adeta bir nehiri andıran sis ve bulut kümesi.


Sitemiz adını Türkçe çeviri yapan: Nur
Kaynak linki belirtilmediği sürece sitemizden çeviri alınması kesinlikle yasaktır.

2 yorum:

 1. "Antigone" ve "oynamak" aynı cümle içinde. Tanrım! Bazı insanların kaderi ne kadar da iç açıcı! = )

  Bu arada, Kristen'ın nete takıldığını bilmiyordum. Google'a adını yazıp aratmadığı sürece sorun yok gerçi. Çünkü o kadar haksızlığa uğruyor ve aptalca şekillerde eleştiriliyor ki ben bile okurken bazen irkiliyorum. Suratsız, mimik yapamıyor, saçını yıkamıyor, terbiyesiz, edepsiz, ahlaksız, birileri olmak için fazla çabalıyor, giyinmeyi bilmiyor, erkek gibi vs. Bu kadar olur! = )

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle katılıyorum. Kristen'la ilgili haberlerin, resimlerin veya videoların altına yazılan yorumları okumayı bırakalı çoook uzun zaman oldu. Kendisine yapılan haksızlıkların haddi hesabı yok ama ne yazık ki dünya çirkin bir yer.

   Bu arada Kristen'ın kişisel bir Instagram hesabı var, muhtemelen oraya sık sık takılıyordur. Juliette direk Facebook ve Twitter'a yormuş ama zaten bu konularda pek bilgisi olmadığını belirttiğinden karıştırmış olabilir :)

   Sil