31 Ağustos 2014 Pazar

Jesse Eisenberg 'American Ultra' ve Kristen Hakkında Konuştu


Jesse'nin Total Film dergisinin Ekim sayısında yer alan röportajından:

Jesse Eisenberg'in kariyeri, Batman v Superman filmindeki rolü ve de ayrıca Adventureland'dan rol arkadaşı Kristen Stewart'la tekrar buluştuğu aksiyon-komedi türündeki American Ultra sebebiyle hızlı bir çıkışa geçmiş durumda.

[Söz 'American Ultra'ya geldiğinde] Eisenberg'in heyecanı gözle görülür bir hal alıyor, normal konuşmasından daha da hızlı bir şekilde konuşmaya başlıyor. "Filmin çekimlerinden önce çok fazla dövüş eğitimi aldım ve bu çok hoşuma gitti," diyor. "Çekimleri bir ay önce bitirdik ve gerçekten de sıradışı bir film. Aslında biraz Adventureland tonunda başlıyor fakat bambaşka bir olayla hikaye baştan sona değişiyor. Batı Virginia'nın çok sakin bir taşra kasabasında yaşayan uyuşturucu bağımlısı genç bir çifti canlandırıyoruz, CIA'den bir kadın çalıştığım markete geliyor ve beni öldürmek üzere kurulan bir hükümet programı olduğunu ve kendimi korumak üzere harekete geçirildiğimi söylüyor. Kristen, kız arkadaşımı oynuyor ve ikimiz birlikte kaçıyoruz. O harika bir aktris. Kendinde yapmacıklığa sıfır tolerans tanıyor ve gerçekçi oynadığını hissetmediği anlarda sahnenin ortasında ara veriyordu."

Dergi Taraması

imagebam.com

Kaynak
Sitemiz adına çeviriyi yapan: cenup
Kaynak linki belirtilmediği sürece sitemizden çeviri/haber alınması kesinlikle yasaktır.

3 yorum:

 1. Kristen ın tuttuğu futbol takımını biliyormusunuz acaba ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Amerikalıların futbolla pek alakası yoktur, onların olayı Amerikan futbolu aslında. Kristen'ın bir futbol takımı tutmadığına eminim ama hangi Amerikan futbolu takımını tuttuğunu bilemiyoruz ne yazık ki.

   Sil
  2. Bence, o bir Besiktasli. :P :-))

   Sil