23 Ağustos 2014 Cumartesi

Chloe Moretz 'Clouds of Sils Maria' ve Kristen Hakkında Konuştu

Yahoo Philippines: Cannes Film Festivali deneyimin nasıldı?

Chloe Grace Moretz: Cannes'ı tek kelimeyle anlatmam gerekirse: "Oha!" Hayatımda daha önce hiç böyle bir deneyim yaşamamıştım ve o kırmızı halı hayatımın en korkutucu anlarından biriydi. Kendimi yalnız hissettim, sürekli bu çok ürkütücü diye düşünüp duruyordum. Sağıma bakıyordum herkes "Ah hey, Juliette Binoche," diyordu, soluma bakıyordum "Ah hey, Kristen Stewart; ah hey Olivier Assayas," diyorlardı. Bense aman tamam, her neyse bu böyle olmalı zaten diye düşünüyordum. Ayrıca saat farkı yüzünden sersem durumdaydım, her yerde kameralar vardı ve film ilk kez seyirciyle buluşuyordu. Kafam çok karışmıştı ve neler döndüğüne dair hiçbir fikrim yoktu fakat yine de muhteşem bir deneyimdi. Tıpkı bir kasırga gibiydi ancak o anı kesinlikle unutmayacağım; kırmızı halıda o merdivenleri yürümek ve filmimizin 8 dakika boyunca alkışlanması. Tanrım çok çılgıncaydı. Ve bu benim ilk Cannes deneyimimdi.

Yahoo Philippines: İlk Cannes her zaman en önemlisidir. (Gülüşmeler)

Chloe: Evet, büyük bir dönüm noktası. Her oyuncunun kariyeri için gerçekten muazzam bir dönüm noktası. Bu filmle çok ama çok gurur duyuyorum.

Yahoo Philippines: Elle ya da Dakota Fanning'i tanıyor musun? Çünkü bir nevi onların kulübüne katılıyorsun artık.

Chloe: [...] Dakota, Kristen'ın yakın arkadaşı. Kristen'ı çok seviyorum. (Gülüyor)

Sitemiz adına çeviriyi yapan: cenup
Kaynak linki belirtilmediği sürece sitemizden çeviri/haber alınması kesinlikle yasaktır.

1 yorum:

  1. -" Dakota, Kristen'ın yakın arkadaşı. Kristen'ı çok seviyorum. (Gülüyor)" - Aww Chloe! Iste, ben Kristen'in yakin arkadasiyim o da Dakota'nin der gibi. Hahahaha. :D

    YanıtlaSil