10 Temmuz 2014 Perşembe

'Yolda' ve 'Clouds of Sils Maria'nın Yapımcısı Charles Gillibert Türkiye'de Film Yapmaya Hazırlanıyor!

İki gün önce 'Clouds of Sils Maria'nın Fransa afişini yayınladığında yapımcı Charles Gillibert'in Türkiye'de olduğunu belirtmiştik fakat niçin burada olduğunu bilmediğimizi söylemiştik. Kendisine Twitter üzerinden neden ülkemizde olduğunu sorduk ve o da büyük bir nezaket gösterip sorumuza cevap verdi:


@KStewartTR: "@charlegillibert Selam Charles. Burada yani Türkiye'de olduğunu gördük. Acaba Clouds of Sils Maria için mi buradasın? Teşekkürler :)"

@charlegillibert: "@KStewartTR Yeni filmim üzerinde çalışıyorum, genç bir kadın yönetmenin bu yaz Türkiye'de çekeceği 'Mustang' adındaki bir Türk filmi için."

Ancak kendisinin ziyareti kısa sürmüş; bize yazdığı tweete bakılacak olursa önceki gün Paris'e dönmüş. 

Henüz hangi yönetmenle film çekeceğini öğrenemesek de kendisine bol şans dilemeyi ihmal etmedik :)


@KStewartTR: "@charlegillibert Harika! Bu genç yönetmen kim sorabilir miyiz? Projende sana bol şans diliyoruz ve umarız ülkemizi beğenirsin! :)"

Sitemiz adına haberi hazırlayan: cenup
Kaynak linki belirtilmediği sürece sitemizden çeviri/haber alınması kesinlikle yasaktır.

1 yorum:

  1. Ah be Charles! Aslinda, Kristen ve Juliette'i Turkiye'ye getirecektin... Doga guzelligi Sils Maria'ya benzer hatta kat be kat daha guzel olan Uzungol'de cekecektiniz filmi. Hehehe... Hmm. Turkiye'de cekecekleri "Mustang" filmini de merak ettim. Ve Turkiye'yi sevmis olmanda ayrica guzel. Charles. <3 :-)

    YanıtlaSil