11 Temmuz 2014 Cuma

Kristen, Chanel Defilesinde Yeni Kestirdiği Saçları, 'Equals', 'The Big Shoe' ve Juliette Binoche Hakkında Konuştu

©
WWD - Kristen Stewart, Salı günü katıldığı Chanel couture defilesinde yeni kesilmiş saçlarıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Chanel'in Métiers d'Art Paris-Dallas koleksiyonun yüzü olan aktris saçlarını o günün sabahında kestiğini dile getiriyor.

"'Equals' adındaki yeni filmim için saçımı çok daha kısa kestirmem gerekiyor fakat tamamen kestirene kadar defile için bir şeyler yapayım diye düşündüm," diyor Stewart, turuncu saç renginin ise yakın zamanda çekimlerini bitirdiği 'American Ultra' filminden kalma olduğunu söylüyor.

Fütüristik bir aşk hikayesi olarak tanımlanan 'Equals'da Nicholas Hoult'la birlikte rol alacak olan Stewart, her filminden önce kendini tedirgin hissettiğini itiraf ediyor. "Aradığım duygu bu. Beni motive eden tek şey bu his. Bilirsiniz pek çok insan aynı şeyi söyler; yeltendiğiniz şey azıcık da olsa sizi korkutmuyorsa o iş yapmaya değmez," diye belirtiyor.

Fakat 'Alacakaranlık'ın yıldızı, başlangıçta Fransız aktris Juliette Binoche ile 'Sils Maria'da birlikte çalışacak olmaktan dolayı hissettiği o korkusunu çoktan aşmış. İkili yakın bir zamanda 'The Big Shoe'da tekrar bir araya gelecek.

"Artık gözüm o kadar da çok korkmuyor fakat şimdi daha iyi bir iş ortaya çıkarmalıyız çünkü bu adeta bizim ikinci şansımız gibi bir şey. Çok heyecanlıyım. [Juliette] Bu dünyadaki en favori insanlarımdan biri haline geldi," diyor Stewart.

Sitemiz adına çeviriyi yapan: cenup
Kaynak linki belirtilmediği sürece sitemizden çeviri/haber alınması kesinlikle yasaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder