27 Haziran 2014 Cuma

Frank Darabont 'Pamuk Prenses ve Avcı 2'nin Yönetmeni Olma Yolunda + Kristen Projede Yer Almayabilir


Variety'nin haberine göre; Frank Darabont, Chris Hemsworth'un karakteri Avcı'nın hikayesine odaklanacak olan 'Pamuk Prenses ve Avcı 2'yi yönetmek için görüşmelere başlamış. Variety'nin kaynaklarına göre Kristen filmde yer alabilir ancak rolü çok kısa olacak. Darabont, Avcı'nın hikayesine odaklanan bir senaryo fikriyle yapım şirketi Universal'ı cezbetmiş.

The Hollywood Reporter'ın haberine göre ise; ortada 'Pamuk Prenses ve Avcı 2' diye bir film yok, 'Avcı' (The Huntsman) adıyla anılan bu yeni film devam filminden çok bir spinoff olacak. Filmde, Chris  Hemsworth ve Charlize Theron'un rol alacağını bildiren THR, Kristen'ın projede yer almayacağını söylüyor.

Not: Doğrusu çelişkili haberlerin olduğu şu durumda ne söylemeli bilemiyorum fakat eğer film THR'nin dediği gibi bir spinoff (yan film diyebiliriz buna) olacaksa ve Avcı'nın Pamuk Prenses'le tanışmadan önceki hayatını konu alacaksa Kristen'ın projede yer almaması gayet normal. Tam olarak nasıl bir hikaye veya senaryoyla karşılacağımızı bilmiyoruz fakat 'Pamuk Prenses ve Avcı'nın senaryosunun ilk versiyonunu okumuş biri olarak Avcı'nın filmde anlatılandan çok daha derin bir geçmişi olduğunu, özellikle de Kraliçe Ravenna'yla ilgili ciddi bir meselesi olduğunu söyleyebilirim. Şu durumda bu hikayeyi spinoff için kullanacaklarını düşünüyorum dolayısıyla spoiler vermek istemiyorum ancak söz konusu hikayede Pamuk Prenses'in yeri yok. Bu durumda Kristen'ın da projede hiç yer almaması bana göre en mantıklısı. Neyse her zaman dediğimiz gibi resmi haberleri bekleyip görelim.

Sitemiz adına haberi hazırlayan: cenup
Kaynak linki belirtilmediği sürece sitemizden çeviri/haber alınması kesinlikle yasaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder