16 Nisan 2014 Çarşamba

Türkiyede.Com: "Kristen Stewart'ın Güzellik Sırları!"

by robpluskristen
Asi bir Disney prensesine benzeyen Kristen Stewart yeni Balenciaga parfüm kampanyasını ve güzellik alışkanlıklarını anlatıyor...

Twilight serisindeki Bella Swan karakteriyle herkesin hayranlığını kazanan ve kariyerinde emin adımlarla ilerleyen güzel oyuncu Kristen Stewart farklı stili ve duru güzelliğiyle Hollywood karmaşasında ön plana çıkmayı başarıyor.

Kristen Stewart, hangi ruju sevdiğini, yeni reklam kampanyasını, parfümünü nasıl sıktığını, kırmızı halıdaki asi stilini ve muhteşem saçlarının sırrını anlatıyor!

Birkaç sezondur Balenciaga markasının yüzü olan Stewart, Nicholas Ghesquière'in Florabotanica parfümünü ve hikayesini çok beğeniyor. İkinci parfüm kampanyası olan Rosabotanica bu hikayenin devamını getiriyor.

"Tehlikeli ama güzel ve egzotik bir botanik bahçesinden geçen bir kızın öyküsü anlatılıyor, hoşuna giden kokuları topluyor ve kendi benliğini oluşturuyor." diyen Stewart reklam kampanyasını bu şekilde anlatıyor.

Kristen Stewart, "Eğlenceli ve havalıydı. Vücudumun fiziksel olarak orada olması fikrini beğendim. Çiçekler tamamen el yapımı. Onları şahsen görmek çok hoştu." diyor.

Güzel oyuncu üstsüz reklam pozuyla ilgiliyse şu açıklamayı yapıyor: "Bu sadece sadelikle ilgiliydi. Tamamen çıplak olmam gibi bir şey söz konusu değildi. Bu yalnızca kokuyu gösterebilmek ve o imajı yakalayabilmekle alakalıydı."

Duru güzelliği ve abartıdan uzak doğal bir makyajla objektif karşısına geçen Stewart, reklam kampanyası için çekilen karelerde çok az ve temiz bir makyaj uygulandığını söylüyor. Bazı kareler ise güzel oyuncuya göre daha cüretkar.

Parfümünü banyodan sonra boynunun iki yanına sıkmayı sevdiğini söyleyen Kristen Stewart, kıyafetlerine de parfüm sıktığını bu şekilde kokunun daha kalıcı olduğunu anlatıyor.

Kristen Stewart kusursuz cildiyle olduğu gibi muhteşem, plaj dalgalarına sahip saçlarıyla da kadınların kıskançlık dolu bakışlarına maruz kalıyor.

Saçlarına özel birşey yapmadığını belirten Stewart, yalnızca sörf spreyi adı verilen tuzlu su içerikli saç bakım spreyı sıktığını ve saçlarını kıvırarak topladığını söylüyor.

Güzel oyuncu,saçlarının yapısının bu şekilde olduğu için kendini şanslı gördüğünü de eklemeyi unutmuyor!

Kırmızı halıdaki asi göz makyajı onun simgelerinden biri haline geldi. Peki Kristen Stewart kırmızı halıda neden bu dramatik makyajı tercih ediyor?

Makyaj, saç bakımı gibi şeylerle pek ilgilenmediğini belirten Stewart, giyinirken de çok pratik olduğunu söylüyor. Bu nedenle kırmızı halı gecelerinde daha uçlarda bir stil yaratmak güzel oyuncunun hoşuna gidiyor. Kırmızı halıda dramatik göz makyajının yanı sıra dudaklarında ya koyu kırmızı ya da nude tonlarını tercih ettiğini söyleyen Stewart bu konuda cesur adımlar atmayı seviyor.

"Dürüst olmak gerekirse Chanel gerçekten muhteşem kırmızı rujlar yapıyor. Tam tonunu hatırlamıyorum ama birkaç tanesi gerçekten muhteşem." diyor.

Kristen Stewart siyah maskara, eyeliner ve kapatıcı olmadan yaşayamayacağını söylüyor.

Kuru şampuanlar ise güzel oyuncu için hayat kurtaran bir ürün. Stewart kuru şampuanların sprey şeklindeki çeşitlerini değil toz halindekileri tercih ediyor.

Sprey sıktığında saçlarının gri gibi göründüğünü söyleyen güzel oyuncu toz kuru şampuanların saçında daha uzun süreli bir etki yarattığını belirtiyor.

Kaynak | @beyzaatas

Not: Makale daha önce çevirip blogumuzda paylaştığımız çeşitli röportajların toplanmasıyla oluşturulmuştur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder