3 Nisan 2014 Perşembe

Blogumuzla İlgili Yenilikler ve Haberler

via

Merhabalar herkese! Bugün size blogumuzla ilgili bazı haberler vermek için buradayım. Öncellikle blogumuzun hali hazırda var olan Facebook sayfası yerine yeni bir Facebook sayfası açtık, bunun sebebi hem Facebook sayfamıza daha düzgün bir isim vermek hem de ileride yapmayı düşündüğümüz bazı işlerde bize kolaylık sağlamasını istememizdi. Eski Facebook sayfamız Kstewartfans Türkiye'yi yakın bir zamanda kapatacağız ve Kristen Stewart Turkey (https://www.facebook.com/KStewartTurkiye) adıyla açmış olduğumuz yeni sayfamızda paylaşım yapmaya devam edeceğiz, bu sebeple eski sayfamızı beğenen herkesi yeni sayfamızı beğenmeye davet ediyoruz. Her iki sayfanın arasında paylaşım yöntemi konusunda da fark olacak, ekibimizdeki kişilere ve Facebook sayfası yönetme konusunda bilgilerine güvendiğimiz arkadaşlarımıza danıştık ve bu tarz paylaşım şeklinin daha doğru olduğuna karar verdik. Umarım bu yeni durum sizlerin de hoşunuza gider. :)

İkinci konu ise Youtube hesabımız. Bildiğiniz üzere Türkçe altyazılı video işini bilmediğimiz ve bu konuda kendimize çok güvenmediğimiz için altyazılı video yapmıyorduk. Fakat artık bu konuda kendimize daha çok güveniyoruz ve Türkçe altyazılı video yapma konusunda oldukça iyiye gidiyoruz. Bu sebeple yakın bir zamanda (Sundance Film Festivali döneminde) blogumuz için bir Youtube hesabı da açtık. Hesabımıza buradan ulaşabilir ve abone olabilirsiniz: Kristen Stewart Türkiye (http://www.youtube.com/user/KristenStewartTurkey) Okullarımız/sınavlarımız sebebiyle bu konuyla çok fazla ilgilenemediğimiz için şu anda hesabımızda sadece 2 tane video bulunuyor fakat ileride daha fazla video yer alacak, özellikle yaz aylarında bolca vaktimiz olacağı için eski videolara da altyazı yapacağız. Youtube hesabımız dışında Youtube'a telif hakkı sorunu sebebiyle ekleyemediğimiz videoları ise Vimeo hesabımızdan paylaşıyoruz, Kristen'ın daha önce katıldığı The Tonight Show with Jay Leno, Conan, Late Night with Jimmy Fallon programlarının televizyondan kaydetmiş olduğumuz yayınlarını da yine Vimeo hesabımızda bulabilirsiniz. Takibe almak için: Kristen Stewart Turkey (https://vimeo.com/user6728122)


Üçüncü konu ise blogumuzda paylaştığımız reklamlar. Daha önce blogumuza yazmış olduğum yazıda neden böyle bir işe kalkıştığımızı zaten belirtmiştim fakat okumamış olanlar için tekrar hatırlatmakta fayda var: Blogumuzda Yayınladığımız Reklamlarla İlgili Açıklama O zamanlar henüz hiçbir gelir sağlayamamıştık ama son zamanlarda paylaştığımız reklamlarla bu durum değişti ve yazıda da bahsettiğim, blogumuzda yapacağımız değişikliklere başladık. Elbette bu iş burada bitmiyor, Blogger'da özel alan adı almak belli bir miktar gerektiriyor ve bu her yıl ödenen bir ücret. Dolayısıyla lütfen ama lütfen paylaştığımız reklam mesajlarının başlığına bir kere tıklayın ve mesajlarımızın görüntülenme sayısını arttırın, Bumerang bu trafiği özellikle çok önemsiyor ve daha fazla reklam almamız sizin tıklamalarınıza bağlı bunu unutmayın lütfen.

Kafa karıştırıcı olmaması açısından tüm sosyal paylaşım hesaplarımızı bir kere daha paylaşalım:

Twitter
Facebook
Youtube
Vimeo

Sevgi ve sağlıcakla kalın!

-cenup

4 yorum:

 1. Sizin için, blog için, Kristen için reklamlara katlanılmaz mı :)

  YanıtlaSil
 2. Süper haberler! :D Siz isteyin biz sizinle her şeye varız :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederiz! Daha güzel şeyler sunacağız sizlere inşallah :)

   Sil