4 Nisan 2014 Cuma

'American Ultra'nın Kadrosunda Yeni İsimler: Topher Grace, John Leguizamo, Lavell Crawford, Walton Goggins, Monique Ganderton ve Stuart Greer


Deadline'ın haberine göre; Topher Grace 'American Ultra'nın kadrosuna katıldı. Max Landis'in Topher Grace'in filmde canlandıracağı karakter hakkında bilgiler verdi:


@Uptomyknees: "HABERLER ORTAYA ÇIKTI: Topher Grace, American Ultra'da şimdiye kadar yazdığım en favori kötü karakteri, Adrian Yates'i canlandıracak. Deneme çekiminde aklımı başımdan aldı."

TheWrap'ın haberine göre; John Leguizamo da 'American Ultra'nın kadrosuna katılan isimler arasında. Kendisinin filmde hangi karakteri canlandıracağı henüz bilinmiyor. 'American Ultra'nın senaristi Max Landis'in Twitter'dan verdiği habere göre; Lavell Crawford da filmin kadrosunda yer alan isimlerden biri.


@Uptomyknees: "Lavell Crawford'un (Breaking Bad'dan Huell) #americanultra'da rol alacağını duyurmaktan gurur duyuyorum!"

Deadline'ın haberine göre; Walton Goggins filmde Laugher karakterini canlandıracak. Daha önce bu rolü Jasper Cole'un canlandıracağını duyurmuştuk fakat anlaşılan o ki kendisi rolü alamamış.


Ayrıca IMDb'deki bilgilere göre; Monique Ganderton, Crane karakterini ve Stuart Greer ise Şerif Watts rolünü canlandıracak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder