4 Mart 2014 Salı

Kristen Stewart Türkiye 4 Yaşında!


Dün itibariyle sitemiz 4. yılını doldurmuş bulunuyor!!! Çokça heyecanlı ve inanılmaz bir durum bu benim için. 4 yıl önce Don Kişot misali bir cesaretle kurduğum bu site beni bırakın kendini dahi aştı ve bugünlere geldi. Tabii ki bu süreçte en başından beri yanımda olan Büşra ve Aydan'a, bize kısa bir süre sonra katılan Cansu'ya ve şu andaki ekibimiz Öykü, Fulden, Nur ve Saliha'ya çok çok teşekkür ediyorum!

Geçen yıl sınavlarla boğuşurken (son 2 yıldır bu haldeyim ama çaktırmayın :P) 3. yılımızı kutlamayı dahi unutmuştum ama bu yıl 1 gün gecikmeyle de olsa buradayım. Blogumuza bu 4 yıl içinde 4000'e (3990 an itibariyle) yakın post yaptık ve 1.5 Milyon tıklanma sayısına ulaştık! Açıkçası blogun tam merkezinde durduğunuzda ve severek bu işi yaptığınızda bu rakamların gün be gün arttığını gördüğünüzde sizin için çok bir şey ifade etmiyor (belki de sadece bana böyle geliyordur bilemiyorum) ama şöyle bir durup da üstüne düşündüğünüzde ister istemez "Vay be!!!" diyorsunuz. Ben de şu anda öyle bir inanamamazlıkla yazıyorum bu yazıyı ve itiraf etmek gerekirse ne yazacağımı da bilmiyorum. Böyle bir yazı yazarken Kristen'ı çok sevdiğimizi söylemek sanırım abes olur değil mi? :) O olmasaydı zaten hiçbirimiz buralara, en büyük ortak noktamız aracılığıyla bir araya gelemezdik. Bu site aracılığıyla çok güzel zamanlar geçirdim(k); onun ve buranın yeri benim için her zaman çok ayrı oldu ve olmaya da devam edecek.

Son olarak sitemize ilgi gösteren, her gün düzenli olarak takip eden [söyleyenlerin yalancısıyım ;)] ve yeri geldiğinde desteğini ufacık birer yorumla dahi olsa gösteren herkese çok ama çok teşekkür ediyorum!

Şunu da söylemeden edemeyeceğim; sitemize eklediğimiz çevirileri kendileri çevirmiş gibi sayfalarında veya bloglarında kaynak belirtmeden paylaşan arkadaşlara da buradan sevgilerimi yolluyorum. Siz olsanız da olmasanız da biz burada olmaya devam edeceğiz...

Sevgiyle kalın!

-cenup/Fatoş

11 yorum:

 1. O kadar olmuş mu? Çok şaşırdım :) Kristen ve ona dair aldığımız haberlerin yanı sıra bana en güzel katkısı blog sayesinde tanıştığım Fatoş ve Aydan oldu :) Sanırım bunlar için de Kristen'a haberi olmayacak teşekkürü borç bilirim :) Nice dört senelere ne diyeyim... :) İyi ki varsınız kızlar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben hala şaşkınım :) Sen de iyi ki varsın canım benim <3

   Sil
  2. Dört yıl nasıl geçti bilemedim (sen onu bir de bize sor dediğinizi duyar gibiyim :P) ama Cansucum biz de seni tanıdığımız için çok şanslıyız :)

   Sil
 2. Kristen Stewart'a dair en doğru ve güncel bilgilerin alınabildiği tek Türkçe bloga bir nebze de olsa katkıda bulunabildiğim için ve sevgili ekip arkadaşlarımla tanışabildiğim için kendimi çok şanslı sayıyorum. Tıklanma sayısının katlanarak arttığı nice nice yaşlarımız olsun hep birlikte! :) - serena /Öykü

  YanıtlaSil
 3. Benim gözümde, Kristen Stewart ve çalışmaları ile ilgili tek Türk platformu. Diğer FB sayfaları/siteler/bloglar bakmaya değmeyecek kadar değersizler bence. Onları sonsuza dek aşağılayabilirim (asdfjdhfdhg) bu yüzden onlarla ilgili kısmı şimdilik kapatıyorum. Aslında şöyle bir baktığımda söylenecek çok da söz yok açıkçası. Yani tüm her şeyiniz ortada; azminiz, çabalarınız, BAŞARILARINIZ! Tek söyleyeceğim şey, Kristen Stewart olduğu sürece bu blog da olmalı. K hayranlarının doğru ve kaliteli bilgilere ihtiyacı var çünkü. Ayrıca bence çoğu hayran Kstew'i tam anlamıyla tanımıyor, çünkü o kadar çok yalan yanlış haber/çeviri yaparak Kstew'i yanlış tanıtan kişiler var ki... :( Neyse ki sizler varsınız. Ben kaliteli haber anlayışını bile bu blogdan öğrendim. Ben kaynak vermeyi, evet kaynak vermeyi bile bu blogdan öğrendim. İyi ki varsınız ve hep de olursunuz umarım. Bu blogu ve ekibini çok seviyorum ve her zaman da takdir ediyorum. Her şey için çok teşekkürler! ♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Biz de seni seviyoruz Görkem! Teşekkürler her zaman yanımızda olduğun için! <3

   Sil
 4. 3 yıldır takip eden biri olarak söylüyorum ki birtanesiniz. Kristen aşkı kimsede bitmeyeceğine göre daha uzuuun yıllar birlikteyiz, birlikte olalım.Kaliteli blog böyle olunur kardeşim herkes örnek almalı. Yöneten herkesi en içten tebrik ediyorum :) :)

  YanıtlaSil
 5. tebrikler tebrikler ve yine yeniden tebrikler<3 Bu kadar azimli olmanız benim ve k.stew hayranları için büyük bir nimet ve ayrıcalık ilk başlarda umarım kapatmazlar diyerek giriyordum çünkü kristenin her halini görmek bana yetiyordu, eğe gün içerisinde bakmadıysam kesinlikle çatlıyordum...Ben sizin gerçek k.stew hayranı olduğunuzu onun hakkında çıkan özel yaşam haberlerini sizin paylaşmamanız bu beni fazlasıyla etkiledi ve takdir ettim...biz kristeni özel hayatıyla değil yaptığı işler ve oynadığı filmlerde canlandırdığı karakterlere hayran duyduk,gerçekten o karakter olduğu için...neyse çok uzattım BAŞARILARINIZIN devamını diliyorum CANLARIM:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederiz Tuğba! Hayat araya girmediği sürece bu site her zaman burada olacak çünkü Kristen'dan öyle çabuk vazgeçmeye niyetimiz yok :)

   Sil