26 Şubat 2014 Çarşamba

Stylist (İngiltere) Dergisi Röportajı [Şubat 2014]

by imteamkstew
Kristen: "BENİM KURALLARIM"

Kristen Stewart bugünün modern kadını için kendi manifestosunu paylaşıyor (ve bunu yaparken güçlü bir konuşmaya da imza atıyor).

Bir amacınızın olması önemlidir

"Kadınların tutkuları erkeklerinkinden çok farklıdır. Erkekler unutulmamak için dünyada bir iz bırakmak isterler. Kadınlar ise daha çok bir şeyler yaratmak adına tamamen özverili bir dürtüyle hareket ederler. Fakat en önemli sorunlardan biri hangi konuda daha iyi olduğunu keşfetmek ve bunun üzerine gitmektir. Eğer belli bir amacınız yoksa o zaman olduğunuz yerde sayar ve sonra da ölüp gidersiniz."

Korkuyu hissedin

"Korkuyla bağdaşmak zorundasınız; eğer herhangi bir şey sizi azıcık dahi korkutmuyorsa o zaman o iş yapmaya değmez. İnsanlar hep kadınların güçsüz taraf olduğunu söylüyor - bu çılgınca. Bu duruma kafa tutmak, işler zorlaştığında ve ciddileştiğinde her şeye karşı durmak zorundasınız."

Nabza göre şerbet verin

"Güçlü bir konumda bulunan bir adama kendine güveni tam denirken aynı pozisyondaki bir kadına kaltak deniyor - tam bir klişe yani. Bu yüzden ne yazık ki iyi bir izlenim bırakmak için dikkatli olmanız gerekiyor, çünkü insanlar kadınlara bir erkeği dinledikleri kadar süre tanımıyorlar."

Bir mantranız olsun

"Benim mantram 'sakin olun lan!' İşler çığrından çıktığında - ki bu benim başıma çok geliyor - sıklıkla bu lafı tekrarlıyorum."


Dergi taramaları

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kaynak | Çeviri: cenup

1 yorum: