13 Şubat 2014 Perşembe

Los Angeles'tan Yeni Kristen Resimleri (13 Şubat)

Güncelleme (14 Şubat): 16 yeni resim eklendi.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com 

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

7 yorum:

 1. Marie Claire röportajını çevirecek misiniz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çevirisine henüz başlayamadım çünkü şu sıralar biraz yoğunum fakat mutlaka çevireceğim, yalnız biraz geç eklenebilir.

   Sil
 2. Kristenin kolunda bant tarzi bir sey var sanki bir sey kapatilmis gibi kristen iyi degil mi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Muhtemelen kan aldırdığı için bantlamışlardır, bir sorunu olduğunu sanmıyorum gayet normal bir şey bu.

   Sil
 3. fotoğrafları bir de zip şeklinde ekleyebilir misiniz ? tek tek indirmesi çok zaman alıyor :( hepsini arşivime kaydediyorum da hepsini bir seferde indirmek güzel olurdu:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Maalesef eklediğim resimleri sildiğim için size bu konuda yardımcı olamayacağım. Fakat eğer Mozilla kullanıyorsanız veya en azından bilgisayarınızda kuruluysa Imagehost Grabber eklentisini indirebilir ve eklenti kurulduktan sonra indirmek istediğiniz resimlerin olduğu sayfada sağ tıklayıp "Sayfadaki Tüm Resimleri İndir" ibaresine tıklayarak tüm resimleri indirebilirsiniz. Oldukça kolay bir yöntem.

   Sil