20 Şubat 2014 Perşembe

Elle Fransa Röportajı (Şubat 2014)

Güzellik rutinin nasıl?

Cildimin iyice temizlendiğinden emin oluyorum. Proactiv temizleyici kullanıyorum, gençler için üretilmiş bir ürün ve cildime çok iyi geliyor, kullanmayı bırakırsam ne olur bilmiyorum. Ondan sonra fondöten, sonra da Dermalogica nemlendirici ya da makyözümün verdiği bakım kremini uyguluyorum. Bence uygulanan ürünleri ara sıra değiştirmek cilt için iyidir.

Günlük makyajın nasıl?

Cildime ağır bir şey sürmüyorum. Makyözüm Jillian Dempsey'nin ürettiği o mükemmel eyelinerım olmadığında H&M'in hem inanılmaz güzel hem de çok ucuz olan siyah eyelinerını kullanıyorum. Daha geçen gün bir arkadaşımdan bana beş tane almasını istedim! Sonuç doğal ve hafif olmalı çünkü rakun gibi görünmek istemiyorum! Ve dudaklarımın doğal rengini sevdiğimden sadece nemlendirici dudak kremi Rosebud'ı uyguluyorum.

Peki ya dışarı çıkarken?

Biraz ruj, ya ten rengi bir ruj ya da çok çok kırmızı bir ruj olabilir bunlar dışında başka bir şey sürmem. Bir davet için hazırlanmam gerektiğinde Chanel oje sürüyorum; koyu bir renk, kırmızı, siyah ya da gece mavisi... giydiğim şeye göre değişiyor.

İnce bir bel için bir diyet programın var mı?

Bir haftada beş tane cheeseburger yiyebilirim! Bu konuda çok şanslıyım çünkü kilom hakkında fazla düşünmek zorunda değilim. Ama bir filmden önce daha iyi ve sağlıklı beslenmeye çalışıyorum. Yemek pişirmeyi çok seviyorum; su yerine hindistancevizi sütü, mango ve kişniş kullanarak mükemmel bir kinoa* yemeği yapıyorum. Hem çıtır çıtır hem de yumuşacık oluyor.


Fitness rutinin nasıl?

Bir eğitmenim yok ama olmalı! Koşmayı, yüzmeyi, kaykay yapmayı ve bisiklet sürmeyi ya da köpeğimle yürüyüşe çıkmayı seviyorum. California'da yaşadığım için şanslıyım, burada o kadar güzel açık alanlar var ki spor salonunda çalışmak istemiyorum. Ama bazen mecbur kalıyorum, tıpkı Pamuk Prenses ve Avcı'nın çekimlerinden önce olduğu gibi: Koşmam gerekeceğini biliyordum ve herkesi nefesimi düzenleyene kadar bekletmek istemiyordum bu yüzden Los Angeles'da her gün kıçımı tekmeleyen bir eğitmenle çalıştım ve sonuç olarak çok iyi bir forma kavuştum.

Kullandığın bir şey...

Balenciaga'nın Rosabotanica'sı. Bir önceki koku Florabotanica'nın hayranıydım ve vücut losyonunu sürekli kullanıyordum. Adının tam tersine bu yeni parfüm çok çiçeksi değil, daha sıcak bir aroması var.

Aldığın en iyi güzellik tavsiyesi nedir?

Su iç ve uyu.

Tarama | Fransızca'dan İngilizce'ye Çeviri: ItsOkToBeYou
Çeviri: Saliha

1 yorum: