8 Şubat 2014 Cumartesi

'Camp X-Ray', 'Clouds of Sils Maria', 'American Ultra', 'Still Alice' ve 'The Big Shoe' Berlin Film Festivali'nde Tanıtılacak

EFM/Berlinale sitesinde yer alan bilgiye göre; 'Camp X-Ray', Rezo tarafından Berlin Film Festivali'nin European Film Market (EFM) bölümünde tanıtılacak.

Screen Daily'nin haberi göre; 'Still Alice' ise Memento Films International tarafından yine Berlin Film Festivali'nin European Film Market (EFM) bölümünde tanıtılacak.

Deadline'ın haberine göre; 'American Ultra' da Kristen'ın Berlin Film Festivali'nin European Film Market (EFM) bölümünde tanıtılacak filmlerinden biri.

Variety'nin haberine göre; MK2 de 'Clouds of Sils Maria'yı Berlin Film Festivali'nin European Film Market (EFM) bölümünde tanıtacak. Festivalde aynı zamanda filmden resimler de gösterilecek. Ayrıca MK2'nin CEO'su Nathanael Karmitz'e göre filmin Cannes Film Festivali'ne hazır olması bekleniyor.

Nathanael Karmitz: "Bizim şöyle bir kriterimiz var: Taze ve yeni hikayeler üzerinde çalışarak başarı sağlayan harika yönetmenler. Olivier Assayas işini çok iyi bilen ve daha büyük bir kitleye hitap etmek amacıyla uluslararası bir oyuncu kadrosuna sahip ilk İngilizce filmini yapan bir yönetmen."

"Biz yaptığımız işi çok iyi biliyoruz: Harika yönetmenler, evrensel konular ve uluslararası seyirciye hitap eden filmler. İşte bu yüzden Robert Guediguian, Carlos Saura, Oliver Assayas ve Naomi Kawase gibi yönetmenlerin yanındayız."

Ve son olarak Bankside Films'in sitesinde yer alan bilgiye göre; 'The Big Shoe' da Berlin Film Festivali'nin European Film Market (EFM) bölümünde tanıtılacak.

Ayrıca daha önce duyurduğumuz gibi 'Equals' da Kristen'ın Berlin Film Festivali'nde tanıtılacak filmleri arasında yer alıyor.

Not: Umarım dağıtımcılar Kristen'ın tüm filmlerine ilgi gösterir ve olabildiğince çok ülkeye satılır. 'Clouds of Sils Maria' ve 'Still Alice' Türkiye'de Bir Film tarafından vizyona çıkarılacak fakat 'Camp X-Ray', 'American Ultra' ve 'Equals' için de distribütörlere ihtiyacımız var. Berlin'den güzel haberler duymak dileğiyle!

1 yorum:

  1. American Ultra alınır gibi geliyor bana ama Camp X-Ray ve Equals hakkında bir fikrim yok.

    YanıtlaSil