26 Ocak 2014 Pazar

Elle İngiltere Röportajı (Kasım 2013)

*Röportaj Kasım ayında gerçekleştirilmiş fakat geçtiğimiz hafta içinde yayınlanmıştır.

Geçen yıl ELLE adına Kristen Stewart'la röportaj yaptığımızda güzellikle ilgili konuşmamız bir anda saç muhabbetine dönmüştü. O zamanki konuşmamızda saçlarıyla ilgili bir sonraki deneyinin saç örgüleri olacağını söylemişti. Tıpkı geçtiğimiz hafta sonu Sundance Film Festivali'ndeki görünüşü gibi.

Görüyorsunuz işte Stewart mesleği uğruna saçlarıyla ilgili yeni şeyler denemekten korkmuyor. "Her şeye açığım diyebilirim - yapacağım şeyi gerçekten sevdiğim sürece sorun yok. Biliyorsunuz, saç uzar; sırf saç uğruna çok güzel deneyimlerden mahrum kalmak istemiyorum, yani buna değer," diyor ELLE UK'ye. "Daha önce sarışın oldum, hatta esmer, kızıl, kısa saçlı, uzun saçlı. Bütün sıralamayı takip ediyorum yani."

İşine kendini bu kadar adamasının dışında özel hayatında fazla söze gerek duyulmayan, çok çaba sarf etmediği bir stile sahip.

"Geçtiğimiz yıl herkes kafasının yarısını kazıtıyordu. Şu aralar New York'ta birkaç günlüğüne bir film (Anesthesia) çekiyorum, Kasım sonunda ise bu yıllık işlerim bitmiş olacak ve işte o zaman kafamın yarısını kazıtılmış gibi görünecek şekilde ördüreceğim böylece içimi rahatlatmış olacağım," diyor yıldız oyuncu. "Kafayı kazıtmak durumu biraz zorlamak gibi geliyor fakat saç örgüleri zahmetsiz bir şekilde aynı etkiyi yaratıyor."

Çeviri: elwiens
ElleUK | ItsOkToBeYou

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder