24 Ocak 2014 Cuma

E! Online Röportajı

Güncelleme (24 Ocak): Videoların makaleleri eklendi.E! Online - Eğer Kristen Stewart oyunculuğu bırakmak isterse, kariyer yapabileceği bir alan daha var... profesyonel golf!

"Bir golf topuna iyi bir şaplak atabilirim," diyor Kristen. "Babam öyle diyor. Tamamen babamı taklit ediyorum."

Stewart, o çömez golf kıyafetini giymenin 'fazlasıyla cool' olduğu konusunda şaka yaparken bir yandan da bu sporun onun için yeni olmadığını söylüyor. "Küçükken babamla oynamaya başladım, güzel bir aktivite ve hobi."

Stewart, 'Camp X-Ray' filminde, tutuklulardan biriyle arkadaş olan bir gardiyanı canlandırıyor. Diğer gardiyanlardan birini canlandıran Lane Garrison, golf oynamanın, bu 'ağır ve şiddetli' filmi çektikten sonra gevşemelerine yardım ettiğini söylüyor. "Hapishanede bir golf alanı kurduk ve 400 tane falan golf topu aldım," diyor Lane. "Oraya gittik ve yaklaşık 100 tane falan vuruş yaptık. O [Kristen] bu konuda çok iyi."

"Bir golf filmi yapmalı," diyor. "İnsanlar kesin izler. Belki bir aksiyon golf filmi olabilir - vampirlerle golf."

+2


E! Online - Stewart'ın E! News'e söylediğine göre, Nicholas ile çoktan tanışmış olmasına karşın, henüz kimyalarını test edememişler. "Drake'in çok cool bir çalışma şekli var, aklında bir çift varsa ve eğer birimiz filmde yer alamayacaksa o zaman ikimiz yer almayacağız demektir. Bu bir takım işi. Eğer takım olamasaydık o zaman gider başka iki kişi bulurdu."

Alacakaranlık'ın yıldızı bu rolü almaktan çok "korktuğunu" ama aynı zamanda da çok "heyecanlı" olduğunu söylüyor. "Çok heyecanlıyım. Yani, Drake Doremus en sevdiğim yönetmenlerden biri. Onunla her türlü işi yaparım. Bu onun senaryosunu kendisinin yazmadığı ilk filmi, genellikle bir taslak üzerinden çalışır. Ve bu tarza bayılıyorum. Böylesine doğal bir yolla bir şeyler bulup, onu yaşamak... Bunu seviyorum. Kısacası onun dünyasına atılmak için sabırsızlanıyorum."


E! Online - "Birkaç günümü iki bahriyeliyle birlikte geçirdim ve onlar beni hizaya soktular," diyor Stewart, Sundance Film Festivali'ndeki Camp X-Ray galasında. "Harikaydı. Onlar müthiş adamlar."

"Bahriyelileri en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık ve eğer yaptıklarım herhangi bir şekilde sahte görünseydi kendimi öldürürdüm," diye ekliyor. "Böyle bir şeye katlanamazdım. Gerçekçi olmak için elimizden gelen her şeyi yaptık."

Fakat Stewart'ı filmde savaşırken görmeyeceksiniz. Filmin galasında karakterinin (asker) künyesini takan Stewart, "Adeta nefes almasına dahi izin verilmeyen bir asker gibi davranmak ve hareket etmek zorundaydım," diyor. "Eğitimini aldığı her şeyi görevinde kullanamıyor, sadece volta atması gerekiyor. Bu yüzden benim de tüm o eğitimde öğretilenleri biliyor fakat bunları gösteremiyormuş gibi görünmem gerekiyordu."

Çeviri: Nur | cenup

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder