16 Ocak 2014 Perşembe

'Camp X-Ray' Sundance Film Festivali'nin En Çok Beklenen Filmleri Listelerinde Yer Alıyor


HitFix - Sundance Film Festivali'nde Merakla Beklediğimiz Filmler

"Camp X-Ray"
"Taze taze gelen bilgilere göre her iki oyuncu da [Kristen Stewart ve Peyman Moaadi] muhteşem performanslar sergilemişler ve filmin prömiyerinin festivalin ilk gününün başlangıç saatlerinde gerçekleşecek olması da festival ekibinin filme gösterdiği desteği gözler önüne seriyor."

"Camp X-Ray"
"Peter Sattler'ın yazıp yönettiği bu sağlam film, Guantanamo Kampı'nda bir gardiyanı canlandıran Kristen Stewart ve bir tutukluyu canlandıran "A Separation"dan tanıdığımız Peyman Moaadi'nin güçlü ve başarılı performanslarıyla göze çarpıyor..." 
The Playlist - 2014 Sundance Film Festivali'nde En Çok Beklenen 30 Film

"Camp X-Ray"
"Guantanamo Gardiyanı: Kristen Stewart kulağa bir 'Funny or Die' skeci gibi gelebilir ama 'Camp X-Ray' fazlasıyla ciddi bir film. İlk uzun metrajlı filmini çeken eski grafik tasarımcısı ve senarist Peter Sattler, filmini "Elephant" ve Merry Christmass Mr. Lawrence" gibi filmlere benzetiyor. Guantanamo şimdiye kadar sinema sektörü tarafından utanmazca gözden gelinmiş bir konu ve Stewart, Bella sonrası oyunculukla arasını açmış olsa da eski performanslarının gücüne ulaşacak katışıksız bir yeteneğe sahip.  
Film ister iyi olsun ister kötü Stewart'ın varlığı, 'Camp X-Ray'in festivalin en çok konuşulan - ya da tweetlenen - filmi konumuna taşıyacaktır. Şimdiye kadar yapmış olduğu bağımsız filmlerin gişede pek başarılı olmadığı düşünüldüğünde güçlü eleştiriler almadığı takdirde distribütörler bu filme karşı ihtiyatlı davranacaktır."
Total Film - Sundance 2014'te Merakla Beklediğimiz 30 Film

13. Camp X-Ray
"Neredeyse Kristen Stewart'ı hiç görmediğimiz 2013 yılından sonra aktris sahne ışıklarına hoş bir şekilde dönüş yapıyor. Alacakaranlık'tan sonra gerçekten hayat mümkün mü? Mümkün ve çok da güzel görünüyor."
Film Stage - 2014 Sundance Film Festivali'nde Merakla Beklediğimiz 26 Film

THR - Sundance: En Çok Göze Çarpan 15 Film

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder