27 Ocak 2014 Pazartesi

'Camp X-Ray' Sundance Film Festivali Galasından VH1 ve Park City TV Röportajları

Kristen, ekipteki herkesin çok doğal bir şekilde birbiriyle kaynaştığından, filme ve role hazırlanma sürecinden bahsediyor.Camp X-Ray'deki rol arkadaşları Kristen hakkında konuşuyorlar:

Tara Holt: "İlk günkü senaryo okumasından, tanıştığımız o ilk andan itibaren inanılmazdı; birbirimizle çok iyi anlaştık. Her zaman çok sevimliydi. Çok rahat biri ama inanılmaz araştırmacı, işi konusunda fazlasıyla ciddi. Ben de bir bakıma öyleyim aslında fakat bir gün onun evine gittiğimde yatak odasının tavanında hapishane hücrelerini ve hapishane hayatını resmeden korkunç fotoğraflar astığını gördüm. Ona çok uçuksun dedim."

Joseph Julian Soria: "Onunla birlikte çalışmaktan çok keyif aldım, ayrıca tüm odak noktasının işi olduğunu öğrendim ki bu da harika bir şey. (...)"

Lane Garrison: " (...) Bence bu rol onu bir adım öteye götürüp herkese gerçek bir başrol kadın oyuncusu olduğunu gösterdi. O harika bir yetenek. (...)"

Peyman Moaadi: "Onunla birlikte basketbol ve golf oynadım fakat eğer kendisi de hazırsa futbol oynamaya da hazırım, onu rahatlıkla yenebilirim. Ya da tenis olabilir. Şaka yapıyorum. Çok yardımcı, çok destekleyici ve çok aklı başında biri. Onunla birlikte çalışmış olmaktan dolayı çok mutluyum. Harika bir partnerdi. İyi bir performans sergilememi sağladı, elimden gelen en iyi işi ortaya koymamı istedi. Kendisinin bana çok ama çok yardımı dokundu."

Kristen, Peter Sattler ve rol arkadaşlarının kendisine yardımcı olduğunu söylüyor.


Kaynak | FBS
Çeviri: cenup

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder