22 Ocak 2014 Çarşamba

'Camp X-Ray' Sundance Film Festivali Galasından Yeni Video Röportajları

Extra TV


Röportajdan birkaç anektod:

Ben Lyons, Kristen'a artık bir Instagram hesabı olduğuna göre sosyal medyayla arasının daha iyi olduğunu ve bu durumun devam edip etmeyeceğini soruyor: (şaka yollu) "Tabii yarın hemen herkese açık bir Instagram ve Twitter hesabı açacağım."

'Camp X-Ray' çekimleri hakkında: "Harikaydı. Filmi Los Angeles'ta 20 günde mi 5 haftada mı ne çektik. Bütün odak noktamı tek bir yere aktardığım ve diğer her şeyin adeta yok olup gittiği yoğun çekim süreçlerine bayılıyorum. Bu film de onu gerektiriyordu."

"Kendimi doğru bir projede bulacak kadar şanlıysam eğer 'Ahh bugün Instagram hesabıma bakmamalıyım!' falan demiyorum hiç. Çünkü benim tek dert ettiğim şey işim."

Sundance hakkında: "İnsanlar burada bağımsız filmlere gerçekten değer veriyor. Burada kendimi rahat hissediyorum. Tıpkı evimdeymiş gibi hissediyorum."

Bu sene Oscar yarışında yer alan filmler hakkında: "Hepsini izlemedim ama yakın zamanda Dallas Buyers Club'ı izleme şansı yakaladım ve adeta aklımı başımdan aldı. Evet filmi çok sevdim, umarım hak ettikleri... aslında harika gittiklerini duydum. Harika bir iş çıkarıyorlar."

+3

On The Red Carpet

allowscriptaccess="always" allownetworking="all" allowfullscreen="true" src="http://cdn.abclocal.go.com/static/flash/embeddedPlayer/swf/otvEmLoader.swf?version=fw1000&station=&section=otrc&mediaId=9401926&parentId=9402111&cdnRoot=http://cdn.abclocal.go.com&webRoot=http://www.ontheredcarpet.com&configPath=/shared/util/&site=">

MTV


Access Hollywood 


Kaynak: 1 | 2 | 3 | 4
Çeviri: cenup

8 yorum:

 1. instagram hesabı varmı gerçekten?

  YanıtlaSil
 2. Ne? Instagram hesabı mı var? Biliyorsanız adını söyleye bilir misiniz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet bir hesabı var fakat kilitli bir hesap. Ve özel olduğu için de böyle bir şeyi paylaşmayı doğru bulmuyorum. Umarım anlayışla karşılarsınız.

   Sil
  2. Tabikide anlayışla karşılarım. Ama biraz tuhaf geldi neden kilitli yapmış ki hesabını acaba.

   Sil
  3. Kristen'ın özel hayatını saklı tutma isteğini hepimiz biliyoruz, muhtemelen sadece arkadaşlarını eklediği bir hesabı var. Gayet doğal yani :)

   Sil
 3. Ne? Instagram hesabı mı var? Biliyorsanız adını söyleye bilir misiniz?

  YanıtlaSil
 4. Ne? Instagram hesabı mı var? Biliyorsanız adını söyleye bilir misiniz?

  YanıtlaSil