29 Kasım 2013 Cuma

İnsan Yükü Ağırdır Demiştin, Sen Benim Kanatlarımsın..

Babam ve Oğlum, Issız Adam, Dedemin İnsanları gibi filmleriyle büyük ilgi toplayan Çağan Irmak’ın, senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği ve eleştirmenlerden tam not alan “Tamam Mıyız?” vizyonda!Hayatta hiçbir şey tesadüf değil, her şeyin bir sebebi var.. Tıpkı Temmuz ve İhsan’ın yollarının mucizelerle kesişmesi gibi..

2012 THR Çekimlerinden Daha Önce Yayınlanan Resmin HQ Versiyonu


Kristen geçtiğimiz yıl The Hollywood Reporter'ın "Hollywood'un En İyi 25 Güzellik Anı" sayısında kuaförü Adir Abergel ile birlikte yer almıştı. Dergiden daha önce yayınlanan resimlere buradan ulaşabilirsiniz.

HQ

imagebam.com 

28 Kasım 2013 Perşembe

2012 Cannes Film Festivali'nden Yeni/Eski Resimler


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

'American Ultra'nın Senaristi Max Landis Kristen ve Jesse Eisenberg Hakkında Konuştu


CBM: Jesse Eisenberg ve Kristen Stewart'ın American Ultra'nın başrollerinde yer alması konusunda ne düşünüyorsun?

Max Landis: ACAYİP HEYECANLIYIM. [Kristen ve Jesse] Mükemmeller; aslında her ikisi de filmde ilginç bir şekilde karakterlerinin çok ötesinde misyonlar taşıyorlar ve her ikisi de benim bu film için ilk tercihimdi. Bana göre her ikisi de çok ikonik rollerle bütünleşmiş oyuncular ve bu durum beni en az Heath Ledger'ın Kara Şövalye'de (Dark Knight) rol alması kadar çok heyecanlandırıyor. Filmimi ve oyuncularımı o filmle karşılaştırmıyorum elbette fakat "bu kişileri görmeye alıştığımız rollerden ÇOK farklı karakterler canlandıracaklar" durumu burada da söz konusu.

24 Kasım 2013 Pazar

Kristen'ın 'Catch That Kid'deki Rol Arkadaşı Max Thieriot'un Kristen Adında Bir Kedisi Olduğunu Biliyor Muydunuz?


Max Thieriot ve kedisi Kristen Jane

"13 yaşındayken ilk filmim Catch That Kid'de Kristen Stewart'la birlikte rol aldım. Onunla birlikte evlerinde çok vakit geçiriyordum ve kendisinin bir Bengal kedisi vardı, onu görünce ben de öyle bir kedi istedim. Böylece bir hayvan yetiştiricisine gittik ve bana bir kedi aldık, Kristen direk 'Adı Kristen olsun' dedi, ben de kabul ettim. Aynı zamanda Jane lakabını da o buldu."

Bildiğiniz üzere Kristen da kedisi Jella'ya bazen Max diyor. Çok sevimliler. :')

'Equals' Hakkında Haberler Çok Yakında!

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz ay yönetmen Drake Doremus'un yeni filmi 'Equals'da Kristen ve Nicolas Hoult'a yer vermek istediğini duyurmuştuk. Bu haberden sonra hiçbir bilgi alamadık ve Twitter'da bazı fanlara yönetmene bu konuyu sormuşlar. İşte Drake Doremus'un cevabı: 


@effortlessheart: "@drakedoremus Umarım yakın zamanda Equals hakkında yeni bilgiler ve haberler alabiliriz... Filme dair daha çok detay öğrenmek için sabırsızlanıyoruz."

@GingerHenny: "@effortlessheart @drakedoremus Katılıyorum"

@drakedoremus: "@GingerHenny @effortlessheart yakında :)"

Balenciaga'nın Yeni Parfümü Rosabotanica'nın Tanıtım Yüzü Kristen Olacak!Balenciaga, Florabotanica'nın devamı niteliğinde Rosabotanica adında yeni bir parfüm çıkarıyor. Gelen bilgilere göre Rosabotanica'yı Florabotanica'da da olduğu gibi Kristen Stewart temsil edecek! Kampanya resimleri, daha önce Kristen'ı 2009 Interview dergisi için de fotoğraflayan İngiliz fotoğrafçı Craig McDean tarafından çekildi.

Rosabotanica'nın Florabotanica'dan farkı nedir diye merak edenlere:

Fragrantica - Rosabotanica, Balenciaga'nın 2012'de çıkardığı Florabotanica parfümüyle birlikte yarattığı sihirli bahçenin ikinci ürünü olarak karşımıza çıkacak. Rosabotanica, Florabotanica'nın daha taze, ferah ve adeta ikinci bir cilt hissi yaratan bir versiyonu olacak.

Ayrıca Rosabotanica sadece 50 ml ve 100 ml parfüm şeklinde satışa çıkacak.

CosmeticsBusiness | ItsOkToBeYou | Çeviri: cenup

19 Kasım 2013 Salı