24 Nisan 2013 Çarşamba

Kristen People Dergisinin "2013'ün En Güzel İnsanları" Listesinde

Orijinal boyutu için üzerine tıklayınız.

Dergide yer alan yeni bir alıntı:

"Ben doğuştan utangaç bir insanım, bununla da bir sorunum yok zaten. Fakat eskiden bunun üstesinden gelmem gereken bir dert olduğunu düşünürdüm." - Kristen Stewart

@epnebelle | ItsOkToBeYou

Söylenti: Kristen ve James Franco 'Seasons of Dust' Filminde Rol Alacak


ClevverTV - "Henüz doğrulanmış bir haber olmasa da Kristen Stewart ve James Franco'nun birlikte yeni bir filmde rol alacaklarına dair bilgiler geliyor kulağımıza. Filmin adı 'Seasons of Dust' ve kaynağımızın verdiği bilgiye göre Kristen Janey karakterini, James ise Ricky karakterini canlandıracak.

Film Büyük Bunalım (1929) döneminde geçiyor. Hikaye büyükbabası intihar ettikten sonra Janey'nin bir çiftçi ailenin yanına taşınmasıyla başlıyor. Ailenin oğlu ona tecavüz etmeye kalkışınca Janey, adamı ağır bir şekilde yaralar ve kasabadan kaçar. İşte tam da o dönemde sabıkalı Ricky'le tanışır ve ikili peşlerinde kanun adamları ve onları öldürmek için tutulan iki kiralık katille birlikte ülkeyi baştan başa gezerler. Fakat ne yazık ki bu gezinti bir trajediyle son bulacak gibidir."

ItsOkToBeYou

Not: Başlıkta ve metinde de yer aldığı gibi bu haber tamamen bir söylenti. Clevver TV dışında bu konuda hiçbir kaynak olmamasıyla birlikte film ile ilgili haberler geldikçe blogumuzda paylaşayacağız.

23 Nisan 2013 Salı

Kristen 6 Mayıs'ta MET Gala'ya Katılacak


@jimshi809: "Kristen Stewart 6 Mayıs'ta düzenlenecek Met Gala'ya katılacak. Nicolas Ghesquiére tasarımı bir kıyafet giyer mi acaba? Robert Pattinson'ın ismi listede yok."@jimshi809: "Nicolas Ghesquiére de Met Gala'ya katılacak isimler arasında, belki de Kristen Stewart'ın kavalyesi o olur?"

2008 Entertainment Weekly Çekimlerinden Yeni/Eski Bir Resim


22 Nisan 2013 Pazartesi

Yeni Kristen Resimleri (19 Nisan)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Amadou Ly Twitter'ında Kristen'dan Bahsetti


'Şafak Vakti - Bölüm 2'de Henri'yi canlandıran Amadou Ly, #TwilightMemories etiketi ile şu Tweeti atmış:

@amadouLy: "#AlacakaranlıkAnıları Kristen ile tanışmak oldukça güzeldi. O tam bir çetin ceviz!!!"

Çeviri: RobstenTR

Yeni Kristen ve Robert Resimleri (17 Nisan)

Güncelleme (22 Nisan): Yeni resimler eklendi.
Güncelleme 2 (22 Nisan): 17 tane yeni resim eklendi (en altta)


 
HQ
ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload