30 Ocak 2013 Çarşamba

Ben Whishaw Kristen'dan Bahsediyor


MrPotter - "Sokakta falan ara sıra beni tanıyanlar oluyor. Ve her zaman çok güzel şeyler duyuyorum onlardan. Geçen gün biri bana Alacakaranlık filmlerindeki zavallı kızdan bahsediyordu - Kirsten'dı adı değil mi?"

Kristen.

"Kristen, evet doğru ya. Onunki gibi bir hayatım olsun istemezdim kesinlikle. Otel odalarına tıkılı bir şekilde yaşamak ve insanların sürekli size saldırılarıyla mücadele etmek. Korkunç bir durum. Korkunç!"

LaSagaRobsten | ItsOkToBeYou

El Hormiguero Programından Yeni/Eski Bir Resim


HQ
imagebam.com 

28 Ocak 2013 Pazartesi

'Şafak Vakti - Bölüm 2'den Yeni Bir Edward&Bella Resmi


HQ
imagebam.com 

Dakota Fanning Kristen'dan Bahsediyor

Belfast Telegraph Woman - Alacakaranlık Serisi'nde Jane karakterini canlandırmasıyla Dakota Fanning ile aynı seride Bella Swan'ı canlandıran rol arkadaşı Kristen Stewart arasında bir bağ oluştu. Bizim gözümüzde zaten bir stil ikonu olan Dakota, 22 yaşındaki arkadaşının stili konusunda ona övgüler yağdırıyor.

"Kristen stili konusunda çok içgüdüsel davranıyor ve tıpkı benim gibi o da ruh halini yansıtan kıyafetler giyiyor," diyor Dakota.

The Wall Street Journal - İki yakın arkadaş rolünü canlandırdığınız Lizzie'yle [Elizabeth Olsen] aranızda harika bir kimya var. Filmden önce de tanışıyor muydunuz?

Evet tanışıyorduk. Birbirimizle daha önce de görüşüyorduk ve filmde beraber rol almak da harika oldu. Başka biriyle birlikte bu filmde rol alma fikrini düşünmek dahi istemiyorum. Kendi yaşlarımda başka bir kızla birlikte rol aldığım tek film The Runaways'di ve Kristen'la birlikte oynamıştık, ki o da benim gerçek hayatta en iyi arkadaşım. Lizzie'ye karşı da aynı hisleri besliyorum ve bu duygu filme de yansıdı, çok iyi arkadaşız.

@KstewAngel | ItsOkToBeYou

27 Ocak 2013 Pazar

'Yolda'nın İf İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali Kapsamındaki Gösterim Tarihleri ve Detaylar


On the Road / Yolda

“Benim için insanlar sadece deli olanlardan ibaret; yaşamak için, konuşmak için, kurtarılmak için deli olanlardan...” (Filmden)

Kerouac ‘beat kuşağı’na adını verdi ve sıra dışı kitabı ‘Yolda’ ile bir neslin temsilcisi oldu. Yarım asır sonra bu efsane beyaz perdede ve romanı kadar çarpıcı.

Jack Kerouac’ın ‘Yolda’ kitabı sinemaya uyarlanması en zor edebi yapıtlardan biri olarak anılıyordu. Ama kitap basıldıktan yarım asır sonra bu işe soyunan kişi, Motosiklet Günlüğü’nün yönetmeni Walter Salles olunca içimiz biraz rahatladı. İzlemeye başladıktan sonra ise kaygı yerini güvenli bir tatmine bıraktı. Evet, kitabın ruhunu yakalamış! Yazar olmak isteyen bir genç ve onun en az kendisi kadar kaybolmuş görünen akıl hocası beraber bir yolculuğa çıkıyorlar. Hayatı beklemeye mi alıyorlar yoksa beraber hayatı keşfetmeye mi çalışıyorlar bilinmez. Muhtemelen ikisi de. Yolda pek çok kişi onlara katılıyor. İkinci Dünya Savaşı sonunda gençlere kalan kaybolmuş dünyanın minik bir modeli gibiler. Kendilerini şiirde, cazda, uyuşturucuda ve sekste arıyorlar. Bu yeni dünyada kim olduklarını bulmaya çalışan çaylaklar için büyümek ve sorumluluk almayı öğrenmek ise zaman alıyor.

Gösterim Tarihleri

İf İstanbul (14 - 24 Şubat)

18 Şubat 2013 22:00
Cinemaximum Fitaş Salon 4

19 Şubat 2013 22:00
Cinemaximum İstinyePark

20 Şubat 2013 19:30
Cinemaximum Budak

İf Ankara (28 Şubat - 3 Mart) ve İf İzmir (28 Şubat - 3 Mart) kapsamındaki gösterimlerin tarihleri henüz belli değil.

Biletler 1 Şubat'tan itibaren satışa çıkacak. Nerelerden nasıl bilet alınır buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.


'Şafak Vakti - Bölüm 2' Londra Prömiyeri Çıkışından Yeni/Eski Kristen & Robert Resimleri


HQ
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Yeni/Eski Scoop with Raya Röportajı (Cannes'dan)


Tasarımcı Zuhair Murad Kristen'dan ve 'Şafak Vakti - Bölüm 2' Prömiyerinde Giydiği Elbisesinden Bahsediyor

LA Times - Zuhair Murad son zamanlarda ünlüler dünyasının en popüler ismi haline geldi ve bu durum sadece Fransa sınırları için de geçerli değil. Tasarımları özellikle Hollywood'un genç isimleri üzerinde sıkça görülüyor. Jennifer Lopez, Taylor Swift, Miley Cyrus, Blake Lively, Marion Cotillard ve Kristen Stewart mesela. Özellikle Stewart'ın Kasım ayında "Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti - Bölüm 2" filminin Los Angeles prömiyerinde giydiği o meşhur ten rengi, tamamı transparan elbise çok ses getirdi.

Perşembe günü Paris'te gerçekleştirdiği 2013 İlbahar-Yaz haute couture defilesinde konuşma şansı yakaladığımız Murad, "Elbise onun kişiliğiyle güzel bir zıtlık oluşturdu," diyor. "Tavırlarıyla, saçıyla ve makyajıyla aslında tamamen rock n' roll tarzında biri. Giydiği elbise ise uzun, çok zarif, feminen ve biraz da şaşırtıcıydı."

@Mel452 | RobstenDreams
Çeviri: cenup

'Şafak Vakti - Bölüm 2' Madrid Basın Konferansından Yeni/Eski HQ Resimler

Güncelleme (27 Ocak): 83 tane yeni resim eklendi (en üstte)


HQ
*27 Ocak*
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com